Nepatikėsite, už ką Natalija Bunkė gavo net du auksinius svogūnus

Neseniai savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ viešai parodžiusi, kaip leidžia laiką su savo buvusiais vyrais ir jų dabartinėmis mylimosiomis, dainininkė Natalija Bunkė rytoj bus buvo apdovanota net dviems auksiniais svogūnais.

12

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS:Natalijai Bunkei – net du auksiniai svogūnai

Visus naujienų portalus apskriejusi nuotrauka, kurioje grupės „Pop Ladies“ lyderė ant sofos įsitaisiusi su savo buvusiais mylimaisiais ir jų antrosiomis pusėmis, nepraslydo pro laidos „Svogūnų Lietuva“ kūrėjų akis.

Laidos studijoje Natalijai bus įteiktas „Nepasotinamas svogūnas“. Negana to, žinoma moteris gaus ir antrąjį svogūną. Tai lėmė naujienų ir pramogų portalo tv3.lt lankytojai, visą savaitę reiškę nuomonę, kuris vyras labiausiai tinka N. Bunkei. Beje, laimėtojo pergalė – solidi, jis išrinktas milžiniška balsų persvara.

Filmavime dainininkė sulauks ne tik dviejų svogūnų, bet ir provokuojančių bei ironiškų „Svogūnų Lietuvos“ vedėjų Arūno Valinsko ir Monikos Vaičiulytės klausimų.

Žinoma, N. Bunkė – taip pat ne iš kelmo spirta, tad vedėjų provokacijas atrėmė nesunkiai. Jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val. TV3 televizijos žiūrovai išvys populiariąją pramoginę laidą „Svogūnų Lietuva“. Šįkart laidos kūrėjų dėmesio apsupta bus dainininkė Natalija Bunkė.


Rašyti komentarą...
b
banke
2015-09-22 21:15:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
zu byby
Atsakyti
0

a
ad
2015-09-22 21:15:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
zu byby
Atsakyti
0

v
vytautas
2015-10-11 08:03:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Natalijai ir trys jos svogeriai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų