• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vasario 26-osios vakarą Christina Applegate į 2023 m. SAG apdovanojimų ceremoniją atsivedė savo dvylikametę dukrą Sadie Grace LeNoble, kuri, kovodama su išsėtine skleroze, sakė, kad ši ceremonija gali būti jos paskutinė apdovanojimų ceremonija.

4

Vasario 26-osios vakarą Christina Applegate į 2023 m. SAG apdovanojimų ceremoniją atsivedė savo dvylikametę dukrą Sadie Grace LeNoble, kuri, kovodama su išsėtine skleroze, sakė, kad ši ceremonija gali būti jos paskutinė apdovanojimų ceremonija.

REKLAMA

Atvykdama į „Fairmont Century Plaza“ centrą Century Sityje, Kalifornijoje, kartu su savo mažąja mergaite, kuria ji dalijasi su vyru Martynu LeNoble'u, 51 metų žvaigždė ėjo pasiramsčiuodama juoda lazda, ant kurios spindėjo užrašas „F*** you MS“ (Ang. MS (Multiple sclerosis) - išsėtinė sklerozė - aut. past.). Ant lazdos taip pat buvo ir Christinos dukros vardas, šalia kurios buvo raudona širdelė.

Ypatinga proga „Emmy“ laimėtoja, kuri buvo nominuota už išskirtinį moters vaidmenį komiškame seriale, vilkėjo juodą aksominę smokingo stiliaus suknelę, lūpas ryškino raudonu lūpdažiu, o jos aukso spalvos šviesūs plaukai laisvai krito ant pečių.

REKLAMA
REKLAMA

Sadie, kuri ant raudonojo kilimo laikė motinos ranką, kai fotografai juos fotografavo, vilkėjo struktūrišką juodą švarką, kepuraitę su snapeliu ir juodus „Dr. Martens“ batus su ryškiai geltonais raišteliais.

REKLAMA

Applegate savo kategorijoje pralaimėjo aktorei Jean Smart, kuri atsiėmė prizą už Deboros Vance vaidmenį HBO hitu tapusiame seriale „Hacks“ .

Nepaisant pralaimėjimo, Applegate garsiai džiūgavo ir džiaugsmingai iškėlė rankas į viršų, kai Smart buvo paskelbta nugalėtoja.

Anksčiau šį mėnesį „Vedęs ir turi vaiką" žvaigždė laikraščiui „Los Angeles Times“ sakė, kad tai bus „tikriausiai paskutiniai jos, kaip aktorės, apdovanojimai, todėl tai yra didelis įvykis“ .

REKLAMA
REKLAMA

„Šiuo metu negalėčiau įsivaizduoti, kaip keltis 5 val. ryto ir praleisti 12-14 valandų filmavimo aikštelėje; šiuo metu to mano gyvenime nėra, - aiškino ji.

51 metų aktorei išsėtinė sklerozė (MS) buvo diagnozuota 2021 m. rugpjūtį filmuojantis trečiajame ir paskutiniame „Netflix" populiaraus serialo „Dead To Me“ sezone.

Nors Christina atsitraukia nuo vaidybos, leidiniui ji sakė, kad siekia dirbti įgarsintoja.

„Dirbsiu daugybę įgarsinimo įrašų, kad užsidirbčiau šiek tiek pinigų, kad mano dukra turėtų visas galimybes ir mes būtume namuose“ , - šmaikštavo ji.

Išsėtinė sklerozė – tai centrinės nervų sistemos, t.y. galvos ir nugaros smegenų, lėtinė liga.

Christinai diagnozė buvo nustatyta po daugelį metų ignoruotų simptomų, įskaitant pusiausvyros ir judėjimo problemas, taip pat rankų ir kojų dilgčiojimą ir tirpimą.

Dabar aktorė sunkiai vaikšto be lazdos pagalbos, o anksčiau tai ji apibūdino kaip "naują normalią situaciją“ . Gydymas ir judėjimo stoka lėmė, kad ji priaugo svorio. Christina anksčiau, 2008 m., kovojo su krūties vėžiu, todėl jai buvo atlikta dviguba mastektomija. 2017 m. jai buvo pašalintos kiaušidės ir kiaušintakiai.

Aktorė prisipažino, kad buvo itin skausminga žiūrėti į save trečiajame "Dead To Me“ sezone.

„Man nepatinka matyti save kovojančią, - aiškino ji. 'Be to, dėl neveiklumo ir vaistų priaugau 40 kilogramų, neatrodžiau kaip aš ir nesijaučiau kaip aš. Tam tikru momentu sugebėjau atsiriboti nuo savo ego ir suvokti, koks gražus televizijos kūrinys tai buvo. Visas scenas, kuriose nedalyvavau, buvo taip smagu pamatyti pirmą kartą“ , - užbaigė ji.

Christina pirmą kartą po išsėtinės sklerozės diagnozės pasirodė sausio mėnesį vykusiuose „Critics' Choice Awards“ apdovanojimuose, kur ją taip pat lydėjo Sadie.

Lapkritį Christina gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

paskaitykit, ką parašėt. Kas išvertė straipsnį, Google vertėjas? Joks gyvas žmogus taip nekalba, o kur dar elementarų faktų iškraipymas. Pradžioje sakinys sudėliotas taip, lyg ne aktorė, o jos dukra serga išsėtine skleroze. Toliau irgi ne ką geriau. Nejau neturit nė vieno raštingo darbuotojo, galinčio peržiūrėti beraščių rašliavas?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų