REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
„Vedęs ir turi vaikų“ aktoriai (nuotr. Vida Press)

„Vedęs ir turi vaikų“ – legendinis serialas, dar ir dabar pritraukiantis televizijos žiūrovus. Elas Bandis ir Pegė vis dar puikiai atsimenami personažai, nors serialas baigtas kurti prieš daugiau nei 30 metų.

7

„Vedęs ir turi vaikų“ – legendinis serialas, dar ir dabar pritraukiantis televizijos žiūrovus. Elas Bandis ir Pegė vis dar puikiai atsimenami personažai, nors serialas baigtas kurti prieš daugiau nei 30 metų.

REKLAMA

Serialas buvo filmuojamas 1987-1997 metais, todėl ne vienam smalsu, kaip ši šeimynėlė pasikeitė per daugiau nei tris dešimtmečius.

Seriale buvo pašiepta tipinė amerikiečių šeima, kuriai nesiseka. Šeimos vyras nekenčia savo darbo, jo žmona yra tinginė, sūnui nesiseka su moterimis, o dukra – vakarėlių liūtė ir kvailutė. Pagrindinius personažus įkūnijo Edas O‘Neilas, Katey Segal, Davidas Faustino bei Christina Applegate.

Pegės vaidmenį įkūnijusiai aktorei Katey Sagal šiandien – 66-eri. Tiesa, ko gero, daugelis sutiks, kad garsi moteris atrodo kur kas jaunesnė, nei yra iš tiesų.

REKLAMA
REKLAMA

Aktorė turėjo net keturias santuokas, su būgnininku Jacku White'u moteris susilaukė dviejų vaikų – Saros ir Jacksono. O būdama 52-ejų moteris mama tapo trečiąjį kartą. Jai ir ketvirtajam vyrui, rašytojui bei prodiuseriui Kurtui Sutteriui surogatinė motina pagimdė dukterį Esmę.

REKLAMA

„Kai Kurtas ir aš ėmėme susitikinėti, mes neplanavome turėti vaikų, – viename interviu kalbėjo moteris. – Jis buvo laimingas galėdamas auginti mano vaikus, tačiau Kurtas niekada neturėjo savo biologinių vaikų. Po penkerių metų ėmėme mąstyti apie mūsų bendrą vaiką.“

„Kadangi aš buvau per sena, mąstėme apie įsivaikinimą, tačiau tai buvo gan sudėtingas procesas nei gali atrodyti iš tikrųjų“, – pora nusprendė susirasti surogatinę motiną, kuri jiems sėkmingai pagimdė dukterį.

REKLAMA
REKLAMA

Sutuoktiniai dukterį vadina mažuoju stebuklu: „Perėjome visą apvaisinimo procesą, mūsų embrionai nebuvo stiprūs, bet turėjome vilties ir mums pavyko.“

Tiesa, nedaugelis žino, kad Katey besifilmuodama „Vedęs ir turi vaikų“ seriale buvo pastojusi, tačiau būdama aštuntą mėnesį nėščia patyrė persileidimą. 

Aktorė prisipažino, kad jai buvo labai sunku grįžti į vėžes, moteriai teko kreiptis pagalbos. 

Būdama 20-ties aktorė įniko į alkoholio ir narkotikų liūną, kuriame išbuvo net penkiolika metų. Moteriai padėjo rebilitacija, aktorė jau 30 metų yra blaivi.

Pegė taip pat nusifilmavo visose serialo serijose ir už tai pelnė auksinį gaublį bei dvi amerikietiškos komedijos nominacijas. Dainininkė bei aktorė vėliau nusifilmavo daugelyje serialų bei filmų. Karjeros laikotarpiu K.Sagal laimėjo net 5 apdovanojimus, o nominuota buvo dar 13. 2014 m. Holivudo šlovės alėjoje iškaldinta Katey Sagal vardo žvaigždė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų