Stasiulevičiūtė mini ypatingą dieną: pokyčių kupini metai

Žinoma televizijos ir radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė kovo 3-ąją mini 31-ąjį gimtadienį. Panašu, kad Ieva - laikui nepavaldi.

39

Žaisti su įvaizdžiu mėgstančios moters nesulaiko pokyčių baimė bei faktas, kad jei naujas vaizdas prieš veidrodį nepatiks, su tuo susigyventi bus ganėtinai sunku. Ievai, panašu, tai negalioja - vargu, ar būtų galima rasti kitą moterį, kuriai tiktų bet kokia šukuosena.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stasiulevičiūtė mini ypatingą dieną: pokyčių kupini metai

Skyrybų metai

Tiesa, moteriai praėję metai nebuvo lengvi meilėje. Vasarą Ieva išsiskyrė su savo buvusiu mylimuoju, gerai žinomu didžėjumi Justinu Žvigu, geriau žinomas Justy pseudonimu.

Jau kuris laikas pramogų pasaulyje sklido kalbos, jog pora pasuko skirtingais keliais, kadangi viešumoje Ieva būdavo pastebėta be antrosios pusės, o ir socialiniuose tinkluose nebeliko jų nuotraukų.

„Taip, kartais taip atsitinka. Daugiau kalbėti šia tema nenoriu, kaip ir anksčiau – apie tai nebuvau ir nesu linkusi kalbėti viešai, tad niekas nepasikeitė“, – sakė garsi moteris.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad 2018 m. lapkritį moteris pranešė, jog susižadėjo su savo mylimuoju. Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje Justinas, pažymėdamas, kad su Ieva laiką leidžia Balyje, parašė: „Labas rytas, sužadėtine“.

Paprastai atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą nemėgstanti I. Stasiulevičiūtė gerbėjams ir bičiuliams dar anksčiau buvo nusprendusi atskleisti, kaip ji ir mylimasis susipažino.

Pasirodo, kad pažintis gimė populiariame sostinės naktiniame klube „Anna Mesha“.

„Man visada sakė, kad jau vyro klube tai tikrai nesusirasi! Ane? Nuotrauka daryta prieš metus. Dėkinga Annai ne tik už gerus šokius, bet ir už gerą vyrą“, – šalia mielos fotografijos buvo brūkštelėjusi Ieva.

Keitė išvaizdą

Nuo tada, kai Ieva vis dažniau pradėta matyti viešumoje, žinoma moteris ne kartą keitė tiek savo plaukų spalvą, tiek ir jų ilgį – visą šukuoseną. Moteris buvo ir trumpaplaukė, ir ilgaplaukė, o jos plaukai buvo tiek šviesūs, tiek ir rudi ar net juodi. 

REKLAMA

Tiesa, Ievos plaukų grožiu jau ne vienerius metus rūpinasi tikras savo srities profesionalas,  stilistas, kirpėjas bei grožio namų „Kukla“ įkūrėjas Kęstas Rimdžius. Visos lietuvės žino – pas šį specialistą patekti išties sunku.

Vis dėlto dar anksčiau savo „Instagram“ Ieva buvo užsiminusi, kad kartais savo bičiulį K. Rimdžių, jog nori keisti šukuoseną, ji turinti įtikinti. Gegužės mėnesį socialiniuose tinkluose I. Stasiulevičiūtė rašė: „Tapti blondine reikėjo maždaug mėnesio – keturių savaičių zyzimo Kęstui Rimdžiui ir paros.“

Su savo įvaizdžiu eksperimentuoti I. Stasiulevičiūtė mėgo jau nuo paauglystės, o dar 2013-aisiais metais, dalyvaudama „Chorų karuose“, tai pakomentavo plačiau.

Tuomet I. Stasiulevičiūtė neslėpė, kad labiausiai savo močiutei patiko tada, kai buvo šviesiaplaukė. 

„Ji iki šiol prisimena, kokia buvau graži. Užtai pati labai džiaugiuosi, kaip dabar atrodau. Bandžiau, ieškojau, kol pagaliau atradau. O dėl ano įvaizdžio irgi negaliu ant savęs pykti. Tiesiog toks buvo mano amžius ir grožio suvokimas. Vieni tokių metų su skiauterėmis vaikšto, kiti plaukus mėlynai, raudonai dažosi, kerzinius batus ir odinius drabužius įsimyli. Aš turėjau plastmasinius baltus plaukus, vaikščiojau su priaugintais nagais ir tada buvau sau labai graži. Aišku, dabar, kai pažiūriu į tas nuotraukas, jos kelia tik šypseną, bet tuo šventai tikėjau, norėjau ir labai džiaugiausi“, – sakė ji.

Ieva pridėjo, kad bėgant metams keitėsi ir jos įvaizdis: „Plaukai liko natūralūs, jie ėmė tamsėti, nebeliko ilgų priklijuojamų nagų, aukštakulnių. Drabužinė pasipildė naujais apdarais. Bet, kas žino, gal po penkerių metų dabartinė išvaizda man atrodys juokinga. Kita vertus, žmogui nemažą įtaką daro aplinka. Tuo laiku buvau apsupta blondinių ir man atrodė, kad tai gražu. Galų gale augau Kaune. Ten kitokia ir nebūčiau pritapusi (juokiasi).

Vėliau atvykau į Vilnių, pamačiau, kaip čia žmonės atrodo, kokios muzikos klausosi, kokias vietas lanko. Man tai pasirodė įdomu ir natūraliai prasidėjo pokyčiai. Apskritai, praeities nesigėdiju ir nemanau, kad dėl jos turėčiau aiškintis. Tas pats, lyg moteris teisintųsi dėl kažkada nevykusiai pasirinkto vyro. Tai buvo mano patirtis, džiaugiuosi ja kaip bet kuria kita gyvenimo patirtimi.“


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-03-04 01:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pats velnias jums,Ievute, neįtiks.Sunki asmenybė.Kenčia pati,kenčia aplinkiniai.Kas iš to grožio,jei gyventi neįmanoma?
Atsakyti
-2

A
Algis
2020-03-04 15:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur ten grožis????
Atsakyti
-3

I
Ilka
2020-03-04 18:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per kokia vietą žymi , ką nuveikė ? vyrūs senus ir jaunus keitė,kaip kojines .
Nepavydžiu ,kam kam ,bet tik ne jai.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų