Neoficialiam „Karklės“ festivaliui – dar vienas smūgis

 Po to, kai festivalio „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai paskelbė nukeliantys šių metų renginį į kitą vasarą, socialiniuose tinkluose ėmė plisti iniciatyva surengti alternatyvų renginį Karklėje.

10

Privatūs asmenys internetu ėmė kviesti žmones išnaudoti ilgąjį Žolinių savaitgalį vykimui į pajūrį bei „surengti savo festivalį“.

„Karkle Live Music Beach“ organizatoriai kompanija „Renginių Centras“ savo ruožtu informuoja, kad Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos festivaliui išduotas leidimas jau yra panaikintas. Apie tai, jog Karklės festivalis šiemet neįvyks, yra informuotos visos specialiosios tarnybos.

Pastarosios įspėja, jog bet koks susibūrimas minimoje vietoje be specialių leidimų ir suderinimų būtų nelegalus ir jo organizatoriams bei dalyviams grėstų atsakomybė.

Tuo metu „Renginių Centras“ per socialinius tinklus bei specialiais telefonais aktyviai bendrauja tiek su bilietus į festivalį įsigijusiais žmonėmis, tiek su Valstybine vartotoju teisių apsaugos tarnyba.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atsakas žlugusioms „Karklėms“ – neoficialūs festivaliai

Anot įmonės atstovų, šių metų festivalio bilietai galios į 2017 m. rugpjūčio 18-20 d. vyksiantį renginį, kuriam ruošiamasi jau dabar ir deramasi, kad į jį būtų perkelti visi šiems metams planuoti užsienio žvaigždžių - „Redfoo“, „Naughty Boy“, „Sigma“, „Beardyman“, „Dub FX“ - pasirodymai. Juolab, kad honorarai šiems atlikėjams jau yra sumokėti.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karšta: „Karklės“ vaikinų sekmadienio aprangos kodas – nuogas kūnas ir raumenys

Tiems žmonėms, kuriems nėra tinkama kitų metų festivalio data ir jie norėtų grąžinti bilietus, informaciją apie tai, kada ir kokiais būdais tai bus galima padaryti, žadama pranešti artimiausiu metu.

„Dar kartą labai atsiprašome visų Jūsų. Iki paskutinės valandos dėjome pastangas išsaugoti renginį, bet mums nepavyko surinkti biudžeto, o daryti pusiau, negarantuojant saugumo, kokybės, ir rizikuoti mes nesiryžome. Dedame visas pastangas, kad rastume išeitį iš pačios sudėtingiausios situacijos mūsų veiklos istorijoje“, - į festivalio dalyvius kreipėsi „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai.

Jie atsiribojo nuo platinamos iniciatyvos „savarankiškai“ rengti „festivalį“ Karklėje ir padėkojo gausiam „Karkle Live Music Beach“ gerbėjų būriui, kurie išreiškė paramą ir supratimą dėl tokios situacijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų