Neeilinis kino talentas – padangų pūtimas nosimi

Tikriausiai 63-ejų sulaukęs Nie turi plieninius plaučius, jei sugeba nosimi pripūsti automobilio padangas, rašo odditycentral.com.

Savo sugebėjimus kinas pademonstravo Chengdu mieste (pietvakarių Kinija), pripūsdamas nosimi 4 sunkvežimio padangas, ant kurių stovėjo po du suaugusius žmones. Ir tai jam truko vos 20 minučių.

Kaip visa tai vyksta? 40 metrų ilgio guminė žarnelė įvedama į dešinę jo nosies šnervę ir tada vyriškis pučia iš visų jėgų. Kairė šnervė ir ausis uždengiamos norint išvengti spaudimo nuotėkio.

Nie – savamokslis, išmokti tobulo padangų pūtimo nosimi meno jam prireikė 8 metų. Ši idėja jam kilo, kai gydytojas patarė pūsti balionus, norint pagerinti sveikatą. Tačiau Nie balionų pūtimas nesužavėjo, jam reikėjo didesnio iššūkio, tad jis pasirinko padangas.

Nosimi padangas pučiantis kinas vieną dieną tikisi parodyti savo talentą kokiame nors šou. Tačiau vyrui, ko gero, teks nusivilti, mat šis talentas nėra  toks įspūdingas, kaip pačiam Nie galbūt atrodo. Kaip sako vienas iš Sichuano akrobatų draugijos narių, tai nieko neįprasto, o paprasčiausia praktika.

Ypatingas Nie talentas ar ne, tačiau bent dėl nuleistų padangų vyrui jaudintis tikrai nebereikia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų