REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lapkričio 10-ąją žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – dukrelę Moniką nuo Seimo nario Petro Gražulio auginanti Birutė Navickaitė atsidūrė policijoje. Tarp moters ir policijos pareigūno įvyko konfliktas, kurio metu neblaivi moteris sudavė pareigūnui, tad jai teko apsilankyti ir areštinėje. Šiandieną moteris sulaukė teismo verdikto.

Lapkričio 10-ąją žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – dukrelę Moniką nuo Seimo nario Petro Gražulio auginanti Birutė Navickaitė atsidūrė policijoje. Tarp moters ir policijos pareigūno įvyko konfliktas, kurio metu neblaivi moteris sudavė pareigūnui, tad jai teko apsilankyti ir areštinėje. Šiandieną moteris sulaukė teismo verdikto.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt moteris atskleidė, kokio teismo verdikto sulaukė ir tikino, kad tai buvo pamoka visam gyvenimui.

Anot moters, ją atleido nuo baudžiamosios atsakomybės, pagal laidavimą. „Džiaugiuosi, kad tai tiesiog baigėsi“, – pridūrė ji.

Tiesa, apie tai ji pranešė ir socialiniame tinkle: „Na, štai ir pabaiga. Kadangi plc. trisdešimt atsiprašymų netenkino (nesuprantu kam prieš tai sakyti, kad tenkins, na bet tiek jau to), ir man už vožtelėjimą nebuvo atleista, baigėm bylą laidavimu. Ačiū draugams, kurie ir juokėsi, ir pergyveno kartu su manimi. Išmokau, kaip lygioje vietoje įmanoma prisidaryti bėdų ir teko iš naujo mokytis, kaip užmigti naktimis. Žodžiu, pasimokiau visam gyvenimui. Karantino pasekmės kiekvienam skirtingos. Visiems linkiu kantrybės ir taikos. Būkit kantrūs, nesibarkit ir nepapulkit į plc. akiratį. Gražios dienos.“

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie šį incidentą.

Paaiškino priežastį, dėl kurios užvirė visas skandalas

Dar prieš skandalą Birutė „Prieš srovę“ laidos komandai atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame jos namuose yra apsilankęs P. Gražulis, laiką leidžia su vaiku – viskas atrodo tarsi šeimyninė idilė. Deja, netrukus įvykiai pasisuko kita linkme. 

REKLAMA

„Įvyko taip, kaip įvyko, net nežinau, kaip pasakyti. Vakar atvažiavo [Petras], atsivežė du butelius vyno, o aš tuo metu gėriau gana stiprius vaistus. Sakiau, kad man gal pilti šiek tiek mažiau, bet įvyko taip, kaip įvyko – vaistai sureagavo su alkoholiu ir dabar turiu tokį daiktą“, – laidoje Birutė parodo į didelį sumušimą ant kaktos.

Kaip vėliau paaiškėjo, moteris gėrė raminamuosius, kurių su alkoholiu maišyti – nevalia. „Prisimenu, kaip Petras išėjo, prisimenu, kaip dukrytę paguldžiau miegoti, prisimenu, kaip ją suruošiau į darželį ir paprašiau draugų, kad jie ją palydėtų. Paskui tiesiog kažkas man dingo“, – prisiminimus vardijo B. Navickaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors iš tiesų jos dukrelę į darželį nuvedė kaimynė – tai padaryti paprašė pati Birutė, vėliau jai šis prisiminimas dingo. „Paprašiau, kad nuvestų mano draugai, nes jaučiau, kad man kažkas yra negerai. Išgėrus vyno man niekuomet taip nebūdavo, bet niekada ir negėriau tų tokių vaistų, kurie taip su alkoholiu veiktų“, – sakė ji.

Netrukus įvykiai vijo vienas kitą – išsigandusi, jog jos dukrelę pagrobė Petras, su policija susisiekė pati Birutė. Vėliau policijos pareigūnai rado Petrą, kuris lygiai taip pat išsigando, kur dingo jo vaikas? Tada, kaip sakė jis pats, išsiaiškino, kad mergytė darželyje, ir kartu su policija atlėkė prie Birutės namų durų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai atvažiavo policija, atvežė Petrą, jie pasibeldė į duris, o aš išėjau į laiptinę. Petras su kita policininke stovėjo prie lifto, aš policininką pavadinau „ryžu“ dėl jo plaukų spalvos. Tada jis kažką man leptelėjo atgal, aš jam šiek tiek sudaviau per veidą. Ne tai, kad paglosčiau, bet jis fanaro tikrai neturi“, – kalbėjo ji.

Netrukus pareigūnai surakino Birutę antrankiais, o kaip prisimena moteris, P. Gražulis pareigūnų prašėsi elgtis švelniau. „Petras atvažiavo su policija, nes aš pagalvojau, galbūt Petras pasiėmė mergaitę. Žinote, tie vaistai veikia kitaip. Matyt, man tie vaistai netinka“, – pridėjo laidoje moteris.

REKLAMA

Ir nors iš pradžių tarp B. Navickaitės ir policijos pareigūnų įvyko konfliktas, anot Birutės, areštinėje viskas vyko kitaip: „Visą kelią tylėjau, komisariate elgiausi tikrai pakankamai gražiai, man netgi leido parūkyti. Kiti policininkai davė žiebtuvėlį, mergaitės davė atsigerti. Ten su manimi elgėsi gražiai.“

Gražulis Birutę palaiko, bet pripažįsta, kad vieno dalyko daryti nereikėjo

Birutė laidoje teigė, kad dėl visos šios situacijos P. Gražulis ją kiek pabarė, tačiau ją suprato. Taip kalbėjo ir pats Seimo narys. 

REKLAMA

„Aš manau, kad Birutė viską susitvarkys, pasitaiko visko gyvenime, visko visiems būna. Ir bus gera mama, ir toliau vaikelį prižiūrės. Monikutė myli mamą, ir mama myli Monikutę“, – sakė žinomas vyras.

Paklaustas, ar ją palaiko, P. Gražulis teigė, kad buvusią mylimąją palaiko visuose gyvenimo atvejuose. „Visi gali suklupti, gali vienaip ar kitaip atsitikti, bet tai yra žmogiška. Pati Birutė kalta, kad kiekvieną situaciją kelia į „Facebook“ ir ieško kažkur užtarimo būdama tikrai ne visada teisi. Įsivaizduokit, net ir dabar tokioje situacijoje dukra prašosi mamos ir yra prie Birutės namų Gražulis“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laidoje paklaustas, ar visa ši situacija galėjo nutikti dėl to, jog abu išvakarėse gėrė vyną, P. Gražulis tikino, kad pats buvo beveik blaivus, vyno beveik negėrė. 

„Jūs kurkite kokias tik norite istorijas, tai yra jūsų reikalas. Aš juk sakau, kad iš jos išvažiavau 21 valandą vakare. Jeigu aš būčiau gėręs kažkokius gėrimus, ar aš būčiau galėjęs išvažiuot? O net jei ir būtų žmogus išgėręs vyno taurę, tai čia jūs matote nusikaltimą? Kiekvienoje situacijoje jūs bandote surasti priežastį, kad aš esu kažkur kaltas. Kaimynai išvežė tą vaiką į darželį, o policijai pranešė, kad aš kažkur tą vaiką išvežiau. Aš radau darželį ir darželyje pasakė, kad vaiką atvedė ne mama, o kaimynė“, – galiausiai kantrybę prarado Seimo narys.

REKLAMA

Vėliau jis svarstė, kad tai – jau ne pirmas atvejis, kai B. Navickaitė jį apkaltina dėl nesėkmių: „Kada jinai manęs neapkaltino? Visais atvejais apkaltino. Apkaltino, kad mergaitei plaukus nukirpau, apkaltino, kad su ta aukle kažkokie mano santykiai yra.“

Ištrauką iš laidos „Prieš srovę“ pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų