Pirmadienio vakarą Davidas ir Victoria Beckhamai, atvykę į Globalaus fondo ir Britų tarybos vakarėlį, žavėjo ne tik stiliumi, bet ir savo santykių tvirtumu, informuoja dailymail.co.uk.

Šiame Londono madų savaitės renginyje pora, atrodo, nusprendė būti panašesni nei bet kada – abu rinkosi juodus kostiumus. Victoria pasipuošė juodomis kelnėmis, palaidine ir švarku, prie kurių priderino paprastus juodus aukštakulnius. Davidas taip pat pasirinko klasikinį derinį – baltus marškinius ir juodą kostiumą. Tačiau pagrindiniu ir daugiausiai dėmesio susilaukusiu sportininko aksesuaru tapo jo naujoji tatuiruotė – ant dešinės rankos puikuojasi stilizuotas užrašas „Victoria“. Šios tatuiruotės šriftas labai panašus į ant kitos jo rankos esančios tatuiruotės „Meilė“ šriftą.

Naujos tatuiruotės buvo laukiama nuo tada, kai Victoria prisipažino, jog savo 38 gimtadienio proga jam padovanojo tatuiruočių salono čekį.

Renginyje Beckhamų šeimą laiką leido su kitomis pasaulinio garso įžymybėmis: Sienna Miller, Colinu Firthu ir Stella McCartney.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų