• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle paskelbė apie savo sugrįžimą į pramogų industriją ir sakė, kad ji žavisi šiuo savo žingsniu palikus praeityje karališkąjį gyvenimą.

7

Meghan Markle paskelbė apie savo sugrįžimą į pramogų industriją ir sakė, kad ji žavisi šiuo savo žingsniu palikus praeityje karališkąjį gyvenimą.

REKLAMA

Meghan, kuri buvo dirbanti aktorė, kai susipažino su princu Harry, paskelbė, kad kartu su vyru imasi prodiuserinės veiklos ir jau turi daug suplanavę naujų projektų, tai ypač nepatinka karališkajai šeimai.

Meghan 2020 metais pasitraukė iš vyresniojo dirbančio karališkojo asmens pareigų ir kartu su vyru persikėlė į Kaliforniją, o po to jie pasirašė 100 milijonų dolerių vertės sutartį su transliacijų milžine „Netflix“, rašo mirror.co.uk.

Praėjusį ketvirtadienį naujoji televizijos laidų ir filmų prodiuserė dalyvavo žurnalo „Variety“ rengiamoje šventėje „Power of Women“ Los Andžele. Žengdama raudonuoju kilimu ji prikaustė visų žvilgsnius neįtikėtinai elegantiška išvaizda. Sasekso kunigaikštienė vilkėjo smėlio spalvos suknelę ir plaukus buvo surišusi į glotnų kuodą.

REKLAMA
REKLAMA

Markle ateityje – daug planų ir projektų

Kunigaikštienė, 4 metų sūnaus Archie ir 2 metų dukros Lilibet mama, juokavo, kad jai tai buvo mamos laisvadienis. Ji taip pat papasakojo apie keletą įdomių projektų, kuriuos ji rengia su vyru kaip dalį savo didžiojo sugrįžimo į pramogų industriją.

REKLAMA

Kai ant raudonojo kilimo „Entertainment Tonight“ žurnalistas jos paklausė, ar tai mamos laisvadienis, Meghan juokdamasi atsakė: „Būtent“. Žinoma, buvusi „Suits“ žvaigždė nepamiršo pagirti savo būsimų su vyru projektų, taip pat paminėjo, kad jaučiasi sujaudinta, jog grįžta į pramogų pasaulį.

„Mūsų planuose yra tiek daug įdomių dalykų. Nekantrauju, kada galėsime juos paskelbti, bet aš labai didžiuojuosi tuo, ką mes kuriame, – sakė ji žurnalistui ant raudonojo kilimo. –

REKLAMA
REKLAMA

Manau, kad kuo labiau palaikome vieni kitus, tuo labiau stiprėja darbas, stiprėja mūsų bendruomenė, ir aš tiesiog džiaugiuosi, kad grįžau į ją ir galiu šį vakarą mėgautis tokia gera kompanija.“ Kunigaikštienė atrodė akivaizdžiai nepaprastai laiminga palikusi praeityje karališkąjį gyvenimą ir grįžusi į Holivudą.

Meghan taip pat užsiminė, kad princui Harry labai patinka bendradarbiauti su „Netflix“. „Jam tai labai svarbu. Jam tai patinka“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Meghan taip pat kalbėjo apie dabartinius projektus. Ji sakė, kad didžiuojasi tuo, ką sukūrė jos ir Harry kompanija „Archewell Productions“.

Per pastaruosius metus „Archewell Productions“ bendradarbiavo su „Netflix“, kurdama dokumentinį serialą „Harry & Meghan“. Jį sudaro šešios dalys, kuriose buvo pateikta daugybė teiginių, susijusių su karališkąja šeima ir poros pasitraukimu iš Didžiosios Britanijos monarchijos prieš persikeliant į Ameriką.

Fui kokia baisi ir kvailas.
tam ir pakabino princą,kad prisikastų prie karališkos šeimos ir siutintų visais kantais
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų