Naujausia žinia apie 99-erių princą Philipą: Bakingamo rūmai suteikė vilčių

Britanijos karalienės Elizabeth II sutuoktinis princas Philipas penktadienį buvo sugrąžintas į privačią Londono ligoninę po „sėkmingai atliktos“ širdies procedūros, pranešė Bakingamo rūmai, suteikdami vilčių, kad 99 metų princas pasveiks.

Edinburgo kunigaikštis, kuriam birželio mėnesį sukaks 100 metų, buvo perkeltas iš valstybinės Šv. Baltramiejaus ligoninės į Karaliaus Edvardo VII ligoninę Londono centre.

„Kunigaikštis keletą dienų turėtų likti ligoninėje tolesniam gydymui“, – sakoma pranešime. Penktadienį per pietus iš Šv. Baltramiejaus ligoninės išvažiavo Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) greitosios pagalbos automobilis, dažytas spalvomis. Philipas buvo atvežtas į šią netoli Šv. Pauliaus katedros esančią ligoninę panašiu automobiliu, tačiau policijos ir karališkosios apsaugos pareigūnai užstojo jį nuo fotografų ir filmavimo grupių.

Beveik prieš tris savaites, vasario 16 dieną, buvęs karališkų karinių jūrų pajėgų karininkas dėl blogos savijautos buvo pirmą kartą paguldytas į Karaliaus Edwardo VII ligoninę.

Pirmadienį jis buvo perkeltas į Šv. Baltramiejaus gydymo įstaigą. kad gydytojai galėtų atlikti tyrimus ir stebėti jį „dėl senesnės širdies ligos“. Trečiadienį princui buvo atliktos neįvardintos procedūros, kurios, kaip manoma, yra susijusios su stentu, 2011 metais įstatytu Philipui į blokuotą vainikinę arteriją.

Toks ilgas garbaus amžiaus princo gydymas ligoninėse sukėlė susirūpinimą jo sveikata, tačiau rūmų pareigūnai suskubo prabrėžti, kad tai nėra susiję su COVID-19. Kunigaikštis ir 94 metų karalienė sausį gavo po pirmąją skiepų nuo koronaviruso dozę. Jie buvo paskiepyti į vakarus nuo Londono esančiuose Vindzoro rūmuose, kur izoliavosi beveik prieš metus.

Prieš 73 metus karalienę Elizabeth II vedęs princas Philipas yra vyriausias princas konsortas. Visą savo ilgą gyvenimą jis džiaugėsi gera sveikata. Tačiau nepaistant nerimą sukėlusių pranešimų apie jo hospitalizavimą, aukšto rango karališkosios šeimos nariai ramino, kad jis sveiksta. Anksčiau šią savaitę jo ko marti, princo Charleso žmona Kornvalio kunigaikštienė Camilla sakė, kad Philipo būklė „truputį gerėja“. Philipo jaunesnysis sūnus princas Edwardas  praėjusią savaitę sakė, kad jo tėvui jau „daug geriau“ ir kad jis laukia, kada galės grįžti namo.


Rašyti komentarą...
O
O
2021-03-05 18:54:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man nusispjauti, kad kažkoks privilegijuotas anglas gyvens ar mirs. Man rūpi mano artimųjų ir mano sveikata, kuria niekada taip nesirūpins gydytojai, kaip rūpinasi to labai seno žmogaus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų