Naujas „Meilės be sienų“ dalyvis Rimkenzo – apie nesėkmingą meilę, vyresnes moteris ir naujos paieškas: neria į nuotykį SUSIPAŽINKITE

Kovotojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo nėrė į meilės kupiną vasaros nuotykį. Žinomas vaikinas nusprendė atrąją pusę susirasti TV3 ir Go3 vasaros šou – „Meilėje be sienų“. 

Tarptautinis projektas suvienys antrosios pusės beieškančius žmones iš Lietuvos ir Ukrainos. 

D. Rimkus-Rimkenzo įsitikinęs, jog niekada negali žinoti, kur sutiksi savo antrąją pusę: „Aš tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Manau, kad bet kur ją galima surasti.“

Kalbėdamas apie šį meilės kupiną vasaros nuotykį, Rimkenzo atviravo, kad sulaukė pasiūlymo sudalyvauti „Meilė be sienų“ projekte ir nė kiek nedvėjojo dėl dalyvavimo. 

„Gavau pasiūlymą sudalyvauti šiame projekte. Man sakė, kad čia atrinktos vienos gražiausių bei protingiausių merginų iš visos Ukrianos. Todėl pagalvojau, kodėl gi nesudalyvauti? Tuo pačiu gal net antrą pusę susirasti...  Sakė, kad čia dalyvauja visos vyresnės moterys. Aš neišskirinėju moterų, bet man labiau patinka vyresnės. Mano manymu, vyresnės moterys yra sąmoningesnės“, – šyptelėjo jis.

Kovotojas džiaugėsi ir dėl to, kad ukrainietės noriai jam padeda su kalbomis, kadangi šis ne itin gerai moka kalbėti rusiškai.

„Čia dalyvauja labai daug skirtingų moterų. Yra visokiausių... Manau, kad kiekvienas vyras rastų sau tinkamą moterį. Čia moterys labai bendraujančios, nereikia bandyti ištraukti žodžių iš jų. Jos tai pačios daro. Kalbant apie merginas, čia tikrai yra pora mano favoričių. Jos mane patraukė savo nuošrdumu, humoro jausmu, supratingumu, draugiškumu. Čia mes bendraujame anglų kalba. Jeigu jos mato, kad kažkas kalba rusiškai, tuomet jos man stengiasi padėti, kad aš suprasčiau tai, ką sako“, – apie merginas kalbėjo Dovydas.

Tiesa, žinomas kovotojas atskleidė ir tai, jog dar niekada nedraugavo su užsieniete, tačiau buvo įsimylėjęs merginą, kuri gyveno ne Lietuvoje.

„Niekada dar neteko draugauti su nelietuve. Tačiau buvau įsimylėjęs lenkę. Kai buvau jaunesnis, grįžau į Lietuvą ir atrodė, kad visas pasaulis griūna. Norėjau gyventi ten ir viską keisti. Tačiau po savaitės viskas pasikeitė. Aš apsipratau ir viskas susitvarkė“, – apie nesėkmingą meilę pasakojo jis.

Baigamas pokalbį apie vasaros nuotykį, Dovydas prabilo ir apie tai, jeigu jam pavyks susirasti mylimąją, kuri gyvena svetur: „Čia būsiu šiek tiek mažiau be telefono, pagerinsiu savo anglų kalbos įgūdžius. Po truputį pradedu suprasti, ką rusiškai sako. Manau, kad tikrai labai smagiai praleisiu laiką. Galbūt susirasiu antrą pusę, nes tikrai labai fainos čia merginos. Kiek esu klausęs, tai jos nėra prieš persikraustyti gyventi į Lietuvą. Manau, kad meilė per atstumą yra sudėtinga, tačiau viskas yra įmanoma.“

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
V
Vvvv
2021-08-03 07:05:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas šito š... nežiūri tai reitingus bandot pakelti kviesdami žinomus žmones. Jeigu Katleris nebūtų buvęs užimtas, tai garantuotai jį būtų pakvietę dalyvauti.
Atsakyti
0

U
Urtė
2021-08-04 08:19:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kuri normali mwrgina noretu kad toks liestusi ir rodytu demesi.jus paziurekite i ji,isvaizdactragedija,savimyla baisus,nematatntis realybes apie save .islipk is savo burbulo.tu vajezau tragedija
Atsakyti
0

R
Ruta
2021-08-04 08:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas buvokysliokas kuris vare ant lietuvaiciu kad saltos,neidomios,o ukrainietem pats toks tapo neidomus ,jad usmete ji ,tik isgelbejo ta neidomi anot jo luetuvaite .zemas lygis vyro.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų