Naujas, aistros kupinas serialas – „Rytietiški saldumynai“: skirtingos kultūros, meilė ir skaudi šeimos problema

Serialas „Rytų saldumynai“ pasakoja apie sunkų rusės Tatjanos ir turko Kemalo kelią į laimę. Skirtingas tikėjimas, mentalitetas ir kalba – atrodo, skiriančių dalykų žymiai daugiau nei jungiančių.

6

Tačiau pagrindiniai veikėjai įsimyli vienas kitą ir, nepaisant visų sunkumų, ieško kelio į bendrą laimę.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas, aistros kupinas serialas – „Rytietiški saldumynai“: skirtingos kultūros, meilė ir skaudi šeimos problema

Pagrindinė serialo veikėja  –  jauna moteris Tatjana (akt. Evgenia Loza). Kartą, kai Tatjana dar buvo jaunutė mergina, draugė jai išbūrė laimingą santuoką ir keturis vaikus. Tačiau metai bėga, o pažadėta laimė Tatjanos vis dar neaplankė. Jo sutuoktinis Igoris (akt. Jakovas Kucherevskis) yra nuoseklus, patikimas, bet nuobodokas ir šykštus, o visi bandymai susilaukti kūdikio per 10 metų nebuvo vainikuoti sėkme.

Ši problema Tatjanos ir Igorio Melnikovų šeimą, kasdien vis labiau liūdins ir slėgs. Tačiau Tatjana nepraranda vilties, kad jai pavyks tapti motina. Kartu su vyru ji išvyksta į Stambulą, kur susitinka su garsiu porų nevaisingumo problemas sprendžiančiu gydytoju Kemalu (akt. Adnan Koch).

Poros viešnagė Turkijoje, kupina netikėtų nutikimų ir įvykių... Po poros savaičių Tatjana sužino apie nėštumą ir supranta, kad dar negimusio kūdikio tėvas gali būti visai ne jos vyras, o žavusis gydytojas Kemalas.

Netrukus Tatjana ir Kemalas supranta, kad tarp jų užsiliepsnoję jausmai labai stiprūs ir jie negali gyventi vienas be kito. Tačiau, ne viskas taip paprasta. Paaiškėja, kad netrukus turi įvykti Kemalo ir klinikos, kurioje jis dirba, savininko dukters Ailinos (akt. Shenai Ba) vestuvės...

Nuo šiol visi: Tatjana, Igoris, Kemalas, Ailina, jų šeimos ir draugai bus įtraukti į herojų meilės sūkurį. Ar herojai sugebės išsaugoti savo meilę?

Naujas serialas –  „Rytietiški saldumynai“ – nuo kovo 10 d., kiekvieną darbo dieną, 12.00 val. per TV3 ir TV3 Play!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų