Nauja Natalijos Bunkės patirtis – liko nustebinta

Dainininkė Natalija Bunkė iki šiol niekuomet rankose nebuvo laikiusi teniso raketės ir tai padariusi kiek nustebo.

8

„O ji – labai lengva! Įsivaizdavau, kad reikės daugiau jėgų užsimoti!“, - apie naują patirtį kalbėjo atlikėja.

Susipažinti su Lietuvoje vis labiau populiarėjančia sporto šaka ji galėjo apsilankiusi naujuose Vilniaus teniso kortuose „Baltic tennis“ vykusiame turnyre „Lexus taurė 2016“.

N.Bunkė pasakojo ne itin mėgstanti sportuoti, bet esanti įsitikinusi, jog apsilankymai įvairiose varžybose sūnui padės apsispręsti, kokia sporto šaka jam labiausiai patinka, ir kokias treniruotes jis norėtų lankyti.

„Šis savaitgalis buvo skirtas tenisui. Visą vasarą vykusio mėgėjų turnyro finalai surengti Vilniuje, todėl pasinaudojome proga savo akimis pamatyti geriausius sportininkus bei naujus teniso kortus“, - su šypsena sakė N. Bunkė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė apsilankė naujuose Vilniaus teniso kortuose

Ir jai, ir sūnui įspūdį padarė ledo skulptūra, skirta tenisui. Originalaus dydžio teniso raketę ir kamuoliuką iš šaltosios medžiagos sukūrė skulptorius Mindaugas Tendziagolskis. 90 kilogramų sveriančiam meno kūriniui sukurti prireikė trijų dienų.

Iškilmingos teniso turnyro finalo atidarymo ceremonijos vedėjas Dainius Martinaitis sakė, jog informacijos apie tai, kad pasaulyje būtų sukurta kažkas panašaus, viešojoje erdvėje rasti nepavyko.


Rašyti komentarą...
U
Uoga
2016-10-05 06:59:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel bunke!Kas cia darosi,ar ji nupirkus tuos zurnaliugus,kad nera dienos kad nematyciau jos snukio! Slyksti boba vien per savo suzvaigzdejima jau taip atsibodo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų