Natalija Bunkė sėdo prie naujo BMW vairo: taip žaizdas gydosi karalienės

Dar visai neseniai su krepšininku Vilmantu Diliu (28) skandalingai išsiskyrusi atlikėja Natalija Bunkė (33) nesiruošia pasinerti į depresiją ir ilgai raudoti, o širdies žaizdas gydosi lepindama save.

22

Socialiniame tinkle „Facebook“ pastarosiomos dienomis Natalija paskelbė ne vieną nuotrauką, kurioje ji pramogauja su bičiuliais, mėgaujasi grožio procedūromis ar laiką leidžia su seserimi, taip pat daininke ir grožio salono vadove Kristina Ivanova. Na o naujausia N. Bunkės dovana sau – prabangus baltas BMW markės automobilis.

„Taip žaizdas gydosi karalienės!!! Kaip jas gydotes jus?“ - socialiniame tinkle parašė žinoma moteris ir įkėlė pluoštą savo nuotraukų su minėtu automobiliu, kurį puošia numeriai su skaičių kombinacija „888“.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė po išsiskyrimo su Vilmantu Diliu gydosi širdies žaizdas

Tv3.lt primena, kad daugiau kaip dvejus metus draugavusi pora išsiskyrė prieš porą savaičių. Neblaivus krepšininkas tuomet įsibrovė į buvusios mylimosios namus Klaipėdoje ir, surinkęs po ranka pasipainiojusius jos daiktus, juos padegė. Pačios N. Nunkės namuose tuo metu nebuvo, bet N. Dilio siautėjimą stebėjo mažametis jos sūnus, namuose nakvojęs su savo tėvu, buvusiu N. Bunkės sutuoktiniu Danieliumi Bunkumi.

REKLAMA

D. Bunkus dėl incidento iškvietė policijos pareigūnus, o apie įvykį viešai prabilusi N. Bunkė atskleidė, kad jos ir V. Dilio meilę sugriovė alkoholis: „Viskas!!!! Tylėti daugiau nebegaliu... Nes bijau ne tik dėl savo gyvybės, bet ir savo sūnaus. /.../ Niekada negalvojau, kad žmogų šitaip davesti gali alkoholis. Santykiai baigėsi...“ - „Facebooke“ tuomet rašė N. Bunkė.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė po Lietuvą išvežioja savo gamintas namų puošmenas

(79 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė džiaugiasi erdve namų Vilniuje terasa


Rašyti komentarą...
p
petras
2016-07-02 14:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
karalienes kaip kekses nesielgia,tai pirma,o antra,-turgine ir liks turgine,kad ir ka beapsirengtu,ar kokioje masinoje sedetu...
Atsakyti
-1

,
,,
2016-07-02 10:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo geriau dziaukis masina nes si vyrais nesiseka.
Atsakyti
-1

j
juokinga
2016-07-02 12:01:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia ziauri,va del ko jau 3 kartus issiskyre
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų