Natalija Bunkė prisiminė savo pašėlusį pirmąjį mergvakarį: pasidalijo vakarėlio kadrais

Prieš 14 metų tekėdama už kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus Natalija Bunkė audringai atšventė savo mergvakarį. Ir nors ši santuoka baigėsi skyrybomis, vakarėlio su merginomis, kaip juokauja pati dainininkė, pamiršti negali. Kauno Žaliakalnyje įsikūręs viešbutis iki šiol saugo šou pasaulio atstovių prisiminimus ir paslaptis, rašoma pranešime spaudai.

„Tai tikrai buvo nepamirštamas vakarėlis ir vieta ypatinga. Dar dabar jį prisimenu, peržiūrėdama senas nuotraukas. Buvome jaunos, pašėlusios. Tąkart įsikūnijome į kurtizanes. Šventėme apartamentuose per du aukštus ir visos kartu maudėmės vonioje“, – prisiminė ji.

„Kuriame naują istoriją“

Dabar vaikštinėdama po gimtąjį Kauną kartu su mylimuoju Edgaru Eidėjumi šiuos laikus Natalija prisimena su šypsena. Tai buvo nevaržomų šėlionių, šou pasaulio kūrimosi Lietuvoje ir draugystės laikas. Su Deivydu jie išliko draugais ir dabar bendrauja šeimomis, o jų bendro gyvenimo pradžia buvo tarsi dviejų jaunų ir kūrybingų žmonių nuotykis.

„Kaunas man visada buvo ypatingas, nes čia viskas ir prasidėjo. Čia ir su rožinių „YVA“ automobiliu važinėdavomės gatvėmis, ir meilė gimė. Daug metų praėjo nuo tų dienų. Visi pasikeitėme. Net ir šios vietos pasikeitė. Dabar čia besilankydama su Edgaru prisimenu viską ir kartu kuriame naują istoriją. Tiesą sakant, man labai pasisekė ir patinka, kad mūsų santykiai yra tokie atviri ir tvirti.

Mes su Edgaru tiesiog gerai leidžiame laiką ir dabar net kartu keliaujame į koncertus, dirbame. Jis pats nori kuo daugiau laiko praleisti drauge, nes mums taip tiesiog gera. Liūdna be jo, o su juo tikrai būna smagiau. Be to, Edgaras yra iš tų vyrų, kurie be proto palaiko savo moterį. Aš esu tokia drąsi ir pasitikinti savimi darydama viską, nes mane palaiko artimas žmogus. Taip galiu kalnus nuversti“, – atvirauja ji.

Gyvenime – pokyčiai

Pasiteiravus, kaip jiems sekasi kartu dirbti, N. Bunkė atvirai sako, jog ir darbe, ir namuose Edgaras moka nuraminti jos greitai įsiplieskiantį cholerikės charakterį. „Būna, kad užsiplieskiu, bet vėliau suprantu, kad padariau nesąmonę ir Edgaras mane pamoko. Jis turi daug ramybės savyje. Jei būtų vyras, kuris irgi įsipliekstų, mes abu tiesiog sudegtume.

REKLAMA

Dabar mūsų gyvenime pasikeitė tai, kad jis vis daugiau padeda man koncertuose ir su jo pagalba daug daugiau nuveikiame. Kol jis vairuoja, aš galiu atlikti darbus telefonu.

Su savo vardu galiu uždirbti gana neblogus pinigus, bet galiausiai supratau, kad to nebepajėgiu daryti viena ir taip prie mano mažos vieno asmens komandos prisijungė Edgaras. Kam dirbti su svetimu žmogumi, jei visa tai gali padėti padaryti savas? Vykstant kartu į koncertus automobilyje galiu ir persirengti, ir negalvoti, kaip tai padaryti, kad niekas nepamatytų (juokiasi)“, – juokdamasi pasakojo dainininkė.

Daugiausiai pagalbos žinomai atlikėjai prireikia kai vykstant į koncertus į automobilį ir iš jo tenka sudėti daugybę sceninių kostiumų, du didelius ventiliatorius, kurie paprastai stovi scenoje, aparatūrą, mikrofoną ir kt. Čia be tvirto vyro pagalbos būtų sunku.

Ir vėl nakvos legendinio vakarėlio vietoje

Daugelį metų kriminalistu dirbęs E. Eidėjus šou pasaulio užkulisiuose dabar jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Jis ne tik pažįsta visus apsaugos darbuotojus, Natalijos kolegas, bet ir geba greitai sutarti dėl pasirodymo detalių. „Mes kartu tikrai galime daugiau. Ir mūsų namai dabar yra absoliučiai pritaikyti daugybei koncertams skirtų daiktų laikyti, o kai dirbame kartu, visas gyvenimas, atrodo, klostosi daug sklandžiau. 

Gyvename trise ir kiekvienas turime po savo drabužinę ir aš dar vieną, kuri skirta tik koncertiniams drabužiams. Antrame naujo namo aukšte yra du gyvenamieji kambariai – mūsų ir sūnaus, drabužinės, o pirmajame aukšte įrengtas didelis valgomasis, virtuvė ir svetainė per du aukštus. Dar ir daugybę planų turime, o neseniai įsigijau ir šalie esantį sklypą. Galima sakyti, kad koncertinė veikla tapo mūsų šeimos verslu“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
V
Vyras
2019-09-02 11:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kekšių sambūris:D
Atsakyti
-1

V
Vat
2019-09-02 08:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Edgarui irgi gali trukti kantrybė su Natale ,arba jis turi imtis čigoniško auklėjimo priemonių..
Atsakyti
-1

j
julius
2019-09-02 09:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bunkizmas: kuo daugiau papų tabaluoja, tuo geresnis vakarėlis...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų