Bunkės namuose – naujas šeimos narys: davė ypatingą vardą

Scenos diva tituluojama dainininkė Natalija Bunkė šiandien įsigyjo naują šeimos narį. Žinomos moters gyvenimas šiuo metu tiesiog verda. Dar visai neseniai persikėlė į naujus namus, rūpinasi statybos darbais ir dar koncertuoja.

13

Na, o prieš kelias dienas buvo pabėgęs jos katinas – Maiklas. Moteris daug dirba, patiria streso, tačiau šiandien ji kaip niekada laiminga. Jos šeimą papildė dar vienas augintis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besikraustanti Bunkė prabilo apie įkurtuvių vakarėlį: žada svečius nustebinti

Bengalijos veislės katinas žinomos atlikėjos namuose gyvena jau nuo praėjusių metų sausio, o šiandien jis gavo naują draugą. Atlikėja socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino naujo augintio nuotrauką, kurioje kvietė visus susipažinti su juo. „Susipažinkite nauja mūsų šeimos narė, abisinijos katė Lapė, į kompaniją @bunkes_maiklas, kad nelakstytų pas mergas“.

Atlikėja pasakoja, kad „seniai svarstė apie tai. Ši katė rezervuota jau sausio mėnesį. Mes labai norėjom, kad Maiklas turėtų draugą“ . Natalija teigia, kad katinai labai gerai sutaria. Pati liko nustebus, jog šie iš karto sutaria. „Labai keista man, kad jie iš karto sutaria. Anksšiau mano katinas su tokiu blusiu nesutarė labai, kuris yra laukinis. Katinas yra katinas, jie dalijasi teritorija, todėl nesutarė. Bet šie du puikiai draugauja“. Tačiau kiek kainavo šis naujasis augintinis, neatskleidė.


Rašyti komentarą...
P
Popo
2019-06-06 16:53:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir naxui Bunkė Bunkė ir Bunkė kaip 10 sveika Marija.
Atsakyti
-3

J
Jolanta
2019-06-06 19:41:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blusius...skamba klaikiai..vadinasi tik kilmingi ir veisliniai katinai yra ne blusiai. Viršūnė...nesitikėjau tokių žodžių iš žmogaus kuris ale myli gyvūnus. Pasirodo tik kilmingi yra verti jos meilės...
Atsakyti
-2

S
Siaip praeivis
2019-06-06 17:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na....nebeturi kuo patraukti demesio ne kitaip. Kate dingo. Nusipirko naija....intelektuolumo protrukis.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų