Natalija Bunkė išgyvena meilės laikotarpį: iš sūnaus gavo širdį virpinantį laiškelį

Lietingą ketvirtadienio popietę atlikėjai Natalijai Bunkei praskaidrino jos šešerių metų sūnus Kristupas. Populiarių merginos grupių įkūrėją jos atžala nustebino itin mielu rašteliu, kuriame netrūksta meilės.

37

Socialiniame tinkle „Instagram“ Natalija pasidalino nuotrauka ir trumpu vaizdo įrašu, kuriame matyti širdį glostantys žodžiai: „Aš labai myliu tave, mama“. Šį meilės prisipažinimą papildė ir ranka pieštos širdelės.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė iš sūnaus gavo širdį virpinantį laiškelį ir buvo apipilta bučiniais

Trumpame vaizdo įraše matyti ir dar viena miela akimirka, kuomet sūnus apipila mamą bučiniais.

tv3.lt primena, kad sūnaus Kristupo N. Bunkė susilaukė su buvusiuoju vyru Danieliumi Bunkumi. Pastarasis šiuo metu su savo sužadėtine Viktorija Siegel laukia šeimos pagausėjimo. Būsimas kūdikis Danieliui bus antroji, o Viktorijai pirmoji atžala.

Anksčiau tv3.lt interviu metu N. Bunkė yra prisipažinusi, kad jos vaikas reikalauja nemažai dėmesio ir auklėjimo. Tačiau moteris šioje sferoje stengiasi nuolat tobulėti ir į motinystę žiūri kaip į rimtą darbą.

„Mes su Danieliumi iki šiol skaitome labai daug knygų apie vaikų auginimą. Bet būna, kad skaitai ir galvoji: „Gi aš viską taip ir darau, kodėl ir ten, ir ten pasitaiko klaidų?“. Žinoma, visi vaikai skirtingi, o Kristupas tikrai nėra lengvas vaikas. Tenka daug taikstytis, bet tokia mūsų, kaip tėvų, užduotis“, - pasakojo atlikėja.


Rašyti komentarą...
J
Je
2017-11-03 09:12:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir neaišku kokia Kristupėliui priklauso pavardė...
Atsakyti
0

o
ona
2017-11-03 11:41:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
butinai reikia primint ,keliom barakudom bunkus vaiku pridirbo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų