Naujos meilės įkvėpta Natalija Bunkė parodė įspūdingą talentą: įvertinkite

Šio mėnesio pradžioje tv3.lt naujienų ir pramogų portalui atlikėja Natalija Bunkė atskleidė, kad jau kuris laikas jos širdis yra užimta. Žinoma dainininkė bei verslininkė ir vėl džiaugiasi naujai užgimusia meile.

25

Romantiški jausmai dainininkei padeda net ir kūryboje. Žinoma moteris neseniai pristatė naująją gėlių puokščių kolekciją. Savo rankomis kurtas namų dekoracijas Natalija papildė rudeniškomis spalvomis.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujos meilės įkvėpta Natalija Bunkė trykšta kūrybingumu: parodė naują puokščių kolekciją

Akivaizdu, kad kruopštus moters darbas atsiperka, mat vos paviešinus naujus gėlių kadrus, internautai suskubo juos girti ir domėtis.

Viskas prasidėjo nuo orchidėjų

N. Bunkė dar praėjusiais metais pradėjo naują veiklą – ėmė kurti stilingas puokštes iš orchidėjų. Moteris neslepia, kad verslas sekasi puikiai, o klientų randa visoje Lietuvoje.

Moters kuriamos puokštės – ilgaamžės, nes yra gaminamos iš dirbtinių gėlių. Be to, atlikėja sako, kad kurdama kaskart įdeda daug meilės. „Mano sekmadienis labai produktyvus. Naujienos gali puošti ir jūsų namus. Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą. Dalelė mano širdies jūsų namams“, – socialinėje erdvėje skelbia ji.

Apie naujus jausmus kalba nedrąsiai

Vyro, pavergusio jos širdį, vardo bei kitų draugystės detalių N. Bunkė kol kas atskleisti nesutinka. Tačiau socialinėje erdvėje galima išvysti vis daugiau romantiškų akimirkų drauge.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie naują širdies draugą prisipažinusi N. Bunkė spinduliuoja meile

„Apie savo asmeninį gyvenimą nemėgstu kalbėti, nes turiu karčių pamokų. Tiesiog noriu pasaugoti savo draugą, tačiau, taip, nesu vieniša“, - tv3.lt išdavė Natalija.

Naujausiose moters nuotraukose matyti ne tik romantiškos širdies draugo staigmenos, bet ir niekur nedingstanti Natalijos šypsena. Žinoma moteris pastaruoju metu tiesiog spindi iš laimės, o teigiamos emocijos atsispindi ir jos karjeroje.


Rašyti komentarą...
I
IRENA
2017-10-28 00:50:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
TIE BLIUDAI KURIUOSE GELES VISOS VIENODAI DARO KAZKO NAUJO REIKIA GRAZU BET REIKIA NAUJOVIU ...
Atsakyti
0

I
Inez
2017-10-28 12:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu negavai,pajoti, tai dabar toks piktas ant tos BUNKES xi xi xi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų