REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiemet Motinos diena atlikėjai Ieva Narkutei – ypatinga, moteris antrąjį kartą tapo mama. Su mylimuoju Mindaugu Šeduikiu pora susilaukė dukros, kurią pavadino Elena.

Šiemet Motinos diena atlikėjai Ieva Narkutei – ypatinga, moteris antrąjį kartą tapo mama. Su mylimuoju Mindaugu Šeduikiu pora susilaukė dukros, kurią pavadino Elena.

REKLAMA

Džiugią žinia I.Narkutė pranešė socialiniuose tinkluose.

„Mamos diena dar niekada nebuvo tokia, kokia ji man šiandien. Dar niekad mamos dienos nesu sutikusi su šiuo vaizdu už lango. O gražumas! Sprogsta iš meilės širdys ir galvos mūsų šeimoj, nes į Mamos dieną spėjo Elena. Sveika atvykus, Elena! Tegu pasaulis būna tau gražus ir geras, dukryt. O mes savo ruožtu vėl didžiausias padėkas siunčiam Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 2-ajam gimdymo skyriui. Esam čia antrą kartą ir vėl tik geriausius jausmus palieka kiekvienas čia dirbantis žmogus. Tokiam rūpesty lengva pasijust beveik kaip esant spa, o ne ligoninėje.

Ačiū skyriaus vedėjui R. Daunoravičiui, gyd. A. Miklaševičienei, gyd. G. Šukienei, akušerėms Gitanai ir Monikai bei visiems, ką čia sutikom ir sutiksim. Nei nėštumas, nei gimdymas patys savaime nėra liga, bet o, mamos, mes gi puikiai žinom, kiek visokių jėgų tai pareikalauja Todėl labai svarbu, kad kiekviena iš mūsų gautų ne tik profesionalią priežiūrą, bet ir šiltą žmogišką ryšį, pokštą tinkamu laiku ar griežtesnį žodį, kai jau reikia. Mane šiuo keliu jau antrą kartą lydi nepakartojama gyd. Viktorijai, su kuria mūsų messengerio susirašinėjimai gal ir ne visada atrodo labai pro, bet visada veikia tik teigiamai, todėl bučkis jai! Būkit pasveikintos, mamos! Būkit pasveikintos tos, kurios gimdyklose, operacinėse ar bet kur kitur į pasaulį atvedat žmones. Būkit išlaukti ir išmyluoti, viso pasaulio vaikai“, – rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš didžiąsias šventes „Pasikalbėkim“ laidoje kalbinta I.Narkutė pasakojo, kad vyresnioji dukra Onutė, kuriai jau ketveri, į žinią apie kūdikį iš pradžių reagavo gan santūriai. Tačiau dabar, pasak Ievos, jau daugiau klausinėja ir domisi, kaip vaikelis pilve auga, planuoja, ką su juo veiks ir net ketina mokyti, kaip atsisėsti ant naktipuodžio. 

REKLAMA

„Kalbamės su dukra, ruošiame ją broliuko arba sesutės atėjimui. Tai tikrai svarbus įvykis mūsų šeimai. Visgi aš pati jaučiuosi labai rami. Neturiu svajonės būtinai susilaukti sūnaus ar dukters, nes svarbiausia, kad jau dabar tas vaikelis yra labai mylimas ir laukiamas. Pamenu, kad kai pastojau pirmą kartą, buvo šmėkštelėjusi mintis, jog norėčiau kada nors turėti dukrelę, o dabar nuoširdžiai sakau – lytis tikrai nėra svarbi,“ – šypsodamasi sako dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip ir daugelis scenos žmonių, Ieva priversta daryti pauzę savo veikloje. Bet ji neslepia, kad yra beprotiškai pasiilgusi koncertų, gyvų susitikimų su klausytojais, gerbėjais, o ypač su draugais. Moteris atvirauja, kad būtent tokie dalykai ją skatina rašyti dainas, dažnai tampa įkvėpimo šaltiniu. Visgi Ieva nesėdi sudėjusi rankų ir jau turi parašiusi nemažai naujų kūrinių.

„Esu toks jau žmogus – karantinas ar ne, aš kuriu ir gan produktyviai. Tiesa, ne visos dainos išvysta dienos šviesą. Kartais jos gali pragulėti stalčiuje ne vienerius metus. Turiu tokį kūrybos dienoraštį, kuriame rašau viską, kas užgimsta mano galvoje, tai ten tikrai esama nemažai dalykų, kurie dar laukia savo šlovės valandos. Kad ir istorija su daina „Stebuklas“, kuri tapo savotišku šių metų „Išsipildymo akcijos“ himnu. Parašiau ją pernai, bet prieš Kalėdas taip ir neparodžiau prodiuseriams. O šiemet man tos dainos tekstas, žodžiai įgavo visai kitą prasmę pandemijos kontekste. Taigi supratau, kad net gerai padariau, jog palaukiau ir neišleidau jos į viešumą pernai. Dabar „Stebuklas“ gali kiekvienam mūsų dovanoti visai kitą emociją – teikiančią viltį ir stebuklo laukimą“, – sako Ieva. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų