Sužinokite: kokią dovaną mamos pageidauja gauti per Motinos dieną

Mamos dieną minime kiekvienų metų pirmąjį gegužės savaitgalį. Tai – puiki proga prisiminti ir nustebinti savo mamas, tačiau nedaugelis žino, ką mamos labiausiai pageidauja gauti dovanų šios šventės proga. Būtent tokį klausimą šeštadienį TV3 žaidime „galvOK“ išgirdo laidos dalyvės – atlikėja Giulija Baužienė ir jos dukrą Monika.

Žaidime prieš savo dukrą kartu su Marijonu Mikutavičiumi kovojusi Giulija galėjo rinktis iš tokių atsakymo variantų:

A. Kvepalų ir elektroninių prietaisų

B. Automobilių aksesuarų ir namų valymo priemonių

C. Saldumynų ir bilietų į renginius

Išgirdusi atsakymo variantus atlikėja svarstė, kad pati greičiausiai rinktųsi kvepalus ir elektronikos prietaisus. Jai pritarė ir Marijonas.

Nemanau, kad mamos norėtų namų valymo priemonių. Maždaug, oi, sūneli, man nieko nereikia, bet jei nupirktum „Fairy“ ir „Kurmio“, tai būčiau laimingiausia mama pasaulyje. Visos mamos nori patekti pas Kąstytį Kerbedį arba Romą Dambrauską. Mano mama tikrai norėtų pas R. Dambrauską“, – juokėsi komandos kapitonas.

Tai, jog mamos norėtų gauti dovanų bilietų į koncertus patvirtino ir Mantas Katleris. Humoristas pasakojo, kad sykį savo mamai jau buvo padovanojęs bilietą į Marijono koncertą ir šiems siūlė rinktis atsakymo variantą C.

Ką pasirinko Giulija ir Marijonas sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Žaidimą „galvOK“ žiūrėkite šeštadieniais 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa ta
2021-05-02 11:12:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na,kvailūmui rybų nėra perskaičius pavadinimus:kokias dovanas nori gaut,kuo kas tūri rengtis ir t.t..Ekspertai jūs ekspertai,geriau jau užsiimtumėt visuomenei naudingu darbu ir kokiai močiūtei pampersą pakeistumėt ir apipraustumėt,ar į gamtą nuvežtumėt pasigrožėt ir pabūt kartu...bet tikriausiai kai jau reiks tokių paslaugų pačiu motinoms,tai samdis svetimus žmones,kad tik patiems nereikėtu...
Atsakyti
0

m
musse
2021-05-02 16:45:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai nereikia jokiu dovanu, uztenka sunaus apsikabinimo ir pabuciavimo,,as tave myliu,mama,, O su jumis sutinku 100 procentu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų