„Name“ emocijos pasiekė aukščiausią tašką: dalyvės išsakė, ką galvoja

Šiandien TV3 projekte „Namas“ kils tikros emocijų audros – nuo džiaugsmo ašarų iki pykčio protrūkių. Jas sukels ne tik neįtikėtini dalyvių išvaizdos pokyčiai, bet ir užduotis, privertusi atvirai pasisakyti vienai apie kitą.

5

Šiandien „Name“ buvo tikra šventė – apsilankė žvaigždžių stilistas ir grožio specialistai, kurie kirpo, dažė, puošė. Visos pasijuto it tikros grožio karalienės, žarstė viena kitai komplimentus ir grožėjosi veidrodyje savo atvaizdais. Tačiau plačias šypsenas netrukus pakeitė pyktis ir ašaros.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Namas“: emocijos siūbuoja – nuo džiaugsmo iki neapykantos

Laidos vedėja Gerda Žemaitė pristatė netikėtą užduotį:

„Turiu dar vieną didelę dovaną. Kiekviena turite pasakyti, kuriai dalyvei tą dovaną padovanotumėte, o iš kurios ją atimtumėte ir paaiškinti kodėl“, – taisykles išdėstė Gerda ir liepė pradėti Virginijai.

Moterys nelabai nustebo, kai Virginija pasakė, kad dovaną atimtų iš Justinos, nes jai nepatinka jos išvaizda, tatuiruotės ir maivymasis. Nors Justina ne kartą bandė atvirai kalbėtis su Virginija, antipatijos ledo jai pralaužti nepavyko.

Nepagailėjo aštrių žodžių ir projekto naujokė Aušrinė. Ypač kliuvo Virginijai:

„Nė vienai neduočiau dovanos. Nes visos yra palikusios savo vaikus. Vienokiom ar kitokiom aplinkybėm, bet visos prisidirbo taip, kad prarado vaikus. O pirmiausia tai atimčiau iš Virginijos. Nes yra nebendraujanti, neatvira. Ir nemanau, kad galima atimti vaikus dėl nieko. Taip nebūna. Turi būt kažkas, dėl ko vaikai atimami, juolab, kad ne vienas. Vis tiek gyvenime reikia siekti, kad būtų gerai tau ir vaikams, turi galvot apie savo gyvenimą, su kokiu vyru susidedi“, – griežtai pasisakė Aušrinė.

Didžiulis netikėtumas laukė kūdikio besilaukiančios Jurgitos. Daugelis moterų priekaištavo, kad ji neatvira, arogantiška, nebendrauja su kitomis moterimis. Tai paskatino dar didesnį Jurgitos nepasitenkinimą ir atsiskyrimą – ji atsisakė kartu su visomis gaminti vakarienę ir liko savo kambaryje.

Kaip spręsis moterų konfliktai pamatysite šiandien laidoje „Namas“ – 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
m
m???
2019-09-30 16:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam šmarom tie ilgi nagai???kam.??
Atsakyti
-3

h
hm
2019-09-30 16:00:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežiūriu tos laidos, prisipažinsiu - ir straipsnio neskaičiau... Tik per TV reklamas kartais pamatau ir visada kyla klausimas - kur tokių baisių bobų pririnko šis projektas? Gal kokiam priklausomybių centre? Atleiskite, jei kažką ne taip supratau.
Atsakyti
-2

o
omg
2019-09-30 19:46:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir lb idomu kam tokias per tv rodo.Akivaizdu kad ten iš daugumos jau nieko gero nebus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų