REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena žinomiausių Lietuvos šou pasaulio porų – didžėjus Jonas Nainys ir dizainerė Simona Nainė svečiavosi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Viena žinomiausių Lietuvos šou pasaulio porų – didžėjus Jonas Nainys ir dizainerė Simona Nainė svečiavosi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

REKLAMA

Garsūs veidai nustebino žiūrovus ir pasirodydami ne dviese, o su visa savo šeima, kurią patys šmaikščiai vadina „Nainynu“ – jiems kompaniją palaikė trys Maltos bišonų veislės augintiniai. Nainiai papasakojo apie kiekvieną savo šunį, taip pat bandė laidos vedėjams įrodyti, kaip gerai vienas kitą pažįsta, o J. Nainys prisiminė savo karjeros pradžią ir linksmą nutikimą, kurio metu pavyko gudriai pasipelnyti. 

Pora prisiminė, šunelių išdaigas: „Anksčiau Jonas laikydavo muzikos diskus aplankale, tai kai grįždavome namo būdavo diskoteka, diskai išmėtyti, o aplankalai sugraužti.“

REKLAMA
REKLAMA

„Jei net šuo muzikos diskus graužia, tai reiškia gerą muziką groju“, – juokavo J.Nainys.

Populiarus didžėjus J. Nainys, geriau žinomas Jovani pseudonimu, savo karjerą pradėjo dar būdamas mokykloje. Iš to laikotarpio jam ypatingai įsiminė vienas vakaras, kai grojo garsiame Šiaulių naktiniame klube.

REKLAMA

Kaip prisiminė J. Nainys, tuo metu Šiauliuose buvo ypatingai populiari rusiška muzika, tačiau pats Jonas nebuvo didelis jos gerbėjas. Tik vieną vakarą per savaitę – trečiadieniais – klubo vadybininkas sutikdavo groti kitokią, ne rusišką muziką. Tačiau net ir tada tekdavo susidurti su klientais, kurie žūtbūt jos reikalaudavo.

„Atėjo trečiadienis, aš groju ir ateina toks „prie babkių“. Jis ateina ir sako – ar gali uždėti rusišką muziką? Nuoširdžiai ir su pasididžiavimu pasakiau, kad šiandien yra trečiadienis, ir mes tikrai negrosime rusiškos muzikos. Jis man padėjo 100 litų. Pasakiau: „Atleiskit, bet mes rusiškos muzikos tikrai negrojame“. Jis padėjo dar 100 litų, o po to – dar ir dar. Ties 800 litų riba pasakiau, kad netrukus bus. Kitas sunkiausias momentas man buvo tada, kai vadybininkas, kuris visuomet stovėdavo tarpduryje ir žiūrėdavo, ką groju, nuėjo parūkyti, ir aš per tas kelias minutes spėjau įmiksuoti rusišką kūrinį“, – pasakojo Jonas.

REKLAMA
REKLAMA

Deja, netrukus pasirodžius naktinio klubo vadybininkui, Jonui teko kūrinį ir vėl pakeisti – jis iki galo taip ir nesugrojo tos rusiškos dainos, kurios pageidavo pasiturintis šiaulietis.

„Pagalvojau, ar tada tie 800 litų, kurie stovi prieš mano akis, mano ar ne mano? Aš groju iki 4 ryto, o tada buvo tik po 12 valandos nakties – vadinasi, reikia laukti. Neėmiau tų 800 litų iki pat galo, nes mačiau, kad tas bičas dar sėdi. Ir jau ant galo, kai baigėsi vakarėlis, jis eina link manęs tokia poza, lyg būtų labai piktas ir kad tuoj atimtų tuos 800 litų… Bet jis prie manęs priėjo ir pasakė „duok penkis“, – netikėta istorijos baigtimi laidoje dalinosi Jonas.

Gero vakaro šou“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius priminė archyvinius didžėjaus vaizdo įrašus, kuriuose Jonas vos atpažįstamas, o vėliau Jonas ir Simona dar mėgino atsakyti į suktus klausimus apie vienas kitą.

Kaip gerai Nainiai vienas kitą pažįsta, pamatykite čia:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų