N. Bunkė pasidalijo asmenuke su katinu: gerbėjams užkliuvo viena detalė

Dainininkė bei grupių „Pop ladies“ ir „Yva“ narė Natalija Bunkė jau kurį laiką džiaugiasi pagausėjusia šeima – ją papildė Bengalijos katinas Maiklas.

29

Dainininkės augintinis toks žavus, kad galiausiai ji jam sukūrė net ir atskirą populiaraus socialinio tinklo „Instagram“ asmeninę paskyrą, tačiau mielai nuotraukomis su juo ji toliau dalijasi ir savoje.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkė savo katinui sukūrė „Instagram“ anketą: Maiklas – tikras oligarchas

Naujausia nuotrauka su Maiklu susilaukė itin daug gerbėjų komentarų, ir nors didelė jų dalis dėmesį atkreipė į katiną, pastabesnėms merginoms užkliuvo ir kita detalė.

Makiažu besidominčios merginos prašė N. Bunkės išduoti paslaptį, kuo ji pasidažiusi lūpas. Dar kitos iškart teiravosi ir pačių lūpų dažų prekės ženklo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dainininkė augintinį įsigijo šių metų pradžioje. „Į namus jis atvažiuos tik po savaitės, nes jam dar reikalingos kelios procedūros. Varėnoje esančiame veislyne aš apžiūrėjau šį kačiuką iš arti, nes norėjau pajusti, ar tarp mūsų užsimegs ryšys, ar tinkame vienas kitam... Man tai labai svarbu“, – dar anksčiau tikino ji.

Realybėje savo būsimą augintinį išvydusi atlikėja neslėpė džiaugsmo ir be jokių diskusijų suprato, kuris kačiukas iš jų būrio yra skirtas jai. „Iš visos vados jis buvo vienintelis, kuris turėjo tiek daug skirtingų dėmių. Šiai veislei yra labai svarbu kailio dėmėtumas. Jei dėmės ryškesnės, retesnės – toks katinas parodoje bus laikomas vertingesniu“, – pasakojo dainininkė.


Rašyti komentarą...
P
Piliete
2018-04-18 08:20:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta nepagyvena ramiai,nors sake pasimokino,tai su eiliniu sugulovu dabar katinu.Pavasaris eik darbu dirbt
Atsakyti
0

A
Alisa
2018-04-19 10:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur ankstesnis katinas dingo?
Atsakyti
0

P
Penis
2018-04-18 12:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai su katinu tik ir gyventi.


,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų