N. Bunkė ir K. Ivanova pagaliau prabilo apie susitaikymą

Pavasarį Lietuvos pramogų verslo padangėje ėmė dėtis neįtikėtini dalykai. Kartu su sniegu ištirpo dviejų garsiausių sesių – Natalijos Bunkės bei Kristinos Ivanovos – nesutarimai.

Atgimusi draugystė neseniai patvirtina oficialiai: seserys ne tik bendrauja šeimyniniuose „baliukuose“, bet ir vėl kartu dirba. Muzikinė Ivanovų konkurencija truko beveik metus... Prieš porą mėnesių Kristina paskelbė, kad daugiau su „Šarkomis” ji nebedirbs, o po kurio laiko ėmė sklisti kalbos apie sesučių susitaikymą. Koks smagus sutapimas! „Mes susitinkam labai dažnai. Tiek Natalija pas mane atvažiuoja, tiek aš pas ją. Galų gale yra sūnėnas! O kas yra mūsų šeimoj, yra tik mūsų reikalas”, – BTV laidai „Žvaigždutės” prisipažino Kristina Ivanova.

Natalija Bunkė kategoriška: ir ji, ir jaunesnė sesė apie buvusius konfliktus nebekalbės. Toks susitarimas. Tačiau bendri jųdviejų darbai pasako daugiau nei bet kokie žodžiai. Štai prieš keletą dienų Vilniuje buvo atidaryta nauja drabužių parduotuvė. Organizaciniais reikalais bei modelių grožiu rūpinosi nuosavą stiliaus studiją turinti Kristina, o Natalija Bunkė žingsniavo podiumu.


Rašyti komentarą...
a
asta
2013-04-19 17:55:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
visas tas ju gincas - tik reklaminis triukas. Susipyko - mediju demesys. Susitaike - vel demesys. Argi ne apgalvota?
Atsakyti
0

B
B
2013-04-19 19:03:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi yra dar tokiu zmoniu,ka domintu ju pykciai ar susitaikymai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų