Musulmonas inžinierius kolegę į islamą bandė atversti... prievartaudamas 5 dienas

Musulmonas inžinierius pagrobė savo kolegę ir prievartavo ją 5 dienas tam, kad “įtikintų atsiversti į islamą”, rašo dailymail.co.uk. Trisdešimtmetis inžinierius Syenas Emadas Hasadas pasipiršo 27 metų amžiaus moteriai – tačiau ji vyriškį atstūmė tvirtindama, kad jos šeima nepalaikys skirtingas religijas išpažįstančių asmenų santuokos. Jie susipažino dirbdami kartu “Dell” kompiuterių parduotuvėje Indijoje. Moteriai palikus kompaniją ir išvykus į Dubajų, Syenas ėmė ją šantažuoti naudodamasis socialiniais tinklais. Jis grasino jos šeimai nusiųsti nuotraukas, kuriose jie matomi kartu. Anot pareigūnų, jis taip pat reikalavo, kad moteris jam atsiųstų savo nepadorių nuotraukų.

Po to, pasak policijos, merginai teko skubiai grįžti iš Dubajaus ir susitikti su Syenu, kad šis nustotų ją šantažuoti. Tačiau toks planas baigėsi labai blogai – atstumtas gerbėjas grįžusią moteri pagrobė, uždarė savo namuose ir atėmė iš jos visas ryšio priemones.

Nusikaltimą tiriantys pareigūnai papasakojo, kad inžinierius buvo paėmęs tris laisvadienius vien tam, kad kankintų ir prievartautų merginą. Jis grasino ir toliau ją prievartauti tol, kol ji sutiks už jo tekėti po to, kai atsivers į islamą. Kitu atveju jis tvirtino galintis ją padegti arba pasmaugti.

REKLAMA

Praėjus keturioms kankinimo dienoms vyriškis išėjo iš namų ir tuomet moteriai pavyko pasinaudoti socialiniu tinklu “Facebook” ir pranešti savo draugams apie ją ištikusią nelaimę – šie susisiekė su jos broliu, kuris tuojau pat ėmėsi ieškoti sesers su policijos pagalba. Moterį policija rado ištiktą šoko būsenos, stipriai sužalota galva ir veidu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų