Moters suknelė tapo vestuvių pajuoka: tokios reakcijos nesitikėjo

Einant į vestuves svarbu žinoti kelis pagrindinius dalykus: kokią dovaną dovanoti, kokie svečiai turėtų atvykti, kurioje vietoje vyks šventė ir, bene svarbiausia, kaip apsirengti.

26

Tiesa, tuo metu, kai nuotaka ir jos pamergės išgyvena nerimo ir jaudulio akimirkas prieš pat ceremoniją, svečiai gali atsipalaiduoti ir mėgautis puota.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar išdrįstumėte? Pačios blogiausios vestuvių suknelės

Tik štai kartais gerokai „prašauname“ rinkdamiesi drabužius, kuriuos devėsime per draugo ar draugės vestuves. Greičiausiai kiek netinkamą sprendimą priėmė ir moteris, kuri pasirinko ekstremaliai trumpą suknelę, dėl kurios per vestuves sulaukė išskirtinai didelio dėmesio. Panašu, kad šiai moteriai „vestuvių etiketas“ mažai ką reiškia.

Dažniausiai per vestuves svarbiausią vietą ir didžiausią dėmesį gauna nuotaka: tą dieną ji būna pati gražiausia ir laimingiausia moteris, tik ne šiose vestuvėse.

Nuotrauka, kurioje moteris pozuoja prie veidrodžio su šia suknele netrukus atsirado ir socialiniame tinkle „Facebook“. Moteris per vestuves sulaukė ne tik įžūlių žvilgsnių, bet ir itin aršios kritikos dėl to, su kokia suknele ji atvyko. Tiesa, vestuvės vyko Naujojoje Zelandijoje.

REKLAMA

„Atsirado netgi tokių žmonių, kurie visai negerbė moters. Viena vestuvių viešnia apliejo ją alumi, kita – specialiai į ją atsitrenkė“, – sako vestuvėse buvęs asmuo.

Kiti komentarai buvo kiek švelnesni. Anot jų, moteris tiesiog persistengė su tokiu suknelės pasirinkimu, nes tai tapo dienos skandalu, kurio fone liko dviejų žmonių santuokos ceremonija.

Kiti komentatoriai teigė, kad moterys, kurios taip niekingai žvelgė į trumputę suknelę, taip elgėsi tiesiog iš pavydo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų