Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
12
Moteris atsikratė 18 kg (nuotr. Instagram/vanyanxx_fit)

Svorio metimas gali drastiškai pakeisti ne tik fizinę išvaizdą, bet ir visą gyvenimą. Moteris, kuriai pavyko lengvai numesti 18 kg, dalijasi savo paprastu dietos pakeitimu ir mankštos rutina, kuri, jos teigimu, buvo „geriausia visų laikų treniruotė“. Kaip ji tai padarė?

12

Svorio metimas gali drastiškai pakeisti ne tik fizinę išvaizdą, bet ir visą gyvenimą. Moteris, kuriai pavyko lengvai numesti 18 kg, dalijasi savo paprastu dietos pakeitimu ir mankštos rutina, kuri, jos teigimu, buvo „geriausia visų laikų treniruotė“. Kaip ji tai padarė?

Svorio metimas yra problema, su kuria susiduria daugelis žmonių, o be motyvacijos tik nedaugeliui tai pavyksta. Vanya, kuri nuo mažens kovojo su svoriu, pagaliau sugebėjo rasti drąsos pradėti savo svorio metimo kelionę. Kaip?

„Visą gyvenimą jaučiau, kad man reikia numesti svorio. Nuo mokyklos laikų iš manęs tyčiojosi dėl antsvorio. Kalbant apie pasimatymus, mano pasitikėjimas taip pat buvo menkas. Tačiau pokyčiai prasidėjo ne tada, kai kai kurie žmonės norėjo, kad aš pasikeisčiau, o tada, kai norėjau keistis“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

„Mano svorio metimo kelionė prasidėjo pirmojo karantino pradžioje. Išgyvenau nemažai asmeninių problemų. Buvo sunku, nes gyvenau viena ir jaučiausi gana vieniša. Kai prasidėjo karantinas, mirė mano senelis, aš praradau darbą ir vos nepraradau namų.

Aš atsidūriau labai blogoje vietoje psichologiškai. Mane kankino nemiga, daug gėriau ir valgiau. Visai nesijaučiau gerai. Nebuvau patenkinta savimi, savo kūnu... Taigi nusprendžiau, kad reikia imtis kai kurių pokyčių“, – prisipažino ji.

„Instagrame“ rado įkvėpimą

„Pasakiau sau: nebegali taip tęstis. Manau, kad didžiausias dalykas, kuris pastūmėjo mane pakeisti savo gyvenimą, buvo mano senelio mirtis, ir aš maniau, kad noriu padaryti viską, kad jis manimi didžiuotųsi“, – paaiškino ji.

„Instagrame radau moterį, kuri turėjo geriausias visų laikų treniruotes namuose. Anksčiau lankiau sporto salę, bet niekada nežinojau, ką daryti. Buvau pasimetusi. Taigi pradėjau sekti jos treniruotes ir įsimylėjau sportą. Greitai pastebėjau teigiamus pokyčius savo kūne ir pamačiau kad tai man labai padėjo psichiškai“, – paaiškino Vanya.

REKLAMA
REKLAMA

Turėdama daug laisvo laiko mergina ėmė gaminti ir sveikus patiekalus.

„Į savo racioną norėjau įtraukti daugiau baltymų, tokių kaip vištiena, jautiena, daug daržovių ir daug vaisių“.

Vanya paaiškino, kad vieno gėrimo atsisakymas padėjo jai numesti kelis drabužių dydžius: „Aš labai sumažinau alkoholio vartojimą, kurio, kaip supratau, turėtumėte vengti, nes jis turi daug kalorijų ir neigiamai veikia jūsų psichinę sveikatą. Taip pat padidinau vandens suvartojimą, išgeriu nuo dviejų iki keturių litrų per dieną ir stengiuosi atsargiai vartoti šokoladą, saldumynus ir angliavandenius“, – pridūrė ji.

„Taigi nesilaikiau konkrečios dietos, bet stengiausi teisingai pasirinkti maistą, stengiausi gaminti maistą namuose, o ne išsinešti, ir radau tą pusiausvyrą, kurios man reikia“.

Vanya prisipažino, kad jos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, rašoma express.co.uk.

„Dabar jaučiuosi puikiai. Dabar esu daug stipresnė, kaip žmogus, ne tik fiziškai, bet ir protiškai. Daug labiau pasitikiu savimi. Mano gyvenime viskas pasikeitė – nuo ​​mano suvokimo, kaip aš save matau, iki kitų žmonių. Išgyventi tą svorio metimo kelionę buvo geriausia, kas man kada nors nutiko.

Man labai patinka, kaip dabar atrodau. Niekada nesijaučiau taip, kaip jaučiuosi dabar. Esu tikrai savimi patenkinta. Anksčiau buvau tokia nepatenkinta savo kūnu, kad gana droviai vilkėjau bikinius, o šią vasarą iš tikrųjų išėjau pasitikėdama savimi!“, – sakė Vanya.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų