Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Monika Liu (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį įvyko „Eurovizijos“ generalinė repeticija, kurios metu ant scenos žengė ir Monika Liu. Tiesa, šį kartą moteris pasirodė su visai kitokia šukuosena.

9

Penktadienį įvyko „Eurovizijos“ generalinė repeticija, kurios metu ant scenos žengė ir Monika Liu. Tiesa, šį kartą moteris pasirodė su visai kitokia šukuosena.

REKLAMA

Daugybės dėmesio sulaukęs Monikos Liu įvaizdis šį kartą buvo kiek kitoks. 

Moteris ant scenos žengė su ta pačia suknele, tačiau plaukai buvo prigludę.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie Monikos Liu įvaizdį.

Į Turiną nuvykusi Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Liu, panašu, susižėrė visas simpatijas. Viena iš Monikos gerbėjų – į jos dainos vaizdo klipą audringai sureagavusi buvusi nugalėtoja Conchita Wurst. 

Jau kurį laiką Conchita stebi ir vertina „Eurovizijos“ dalyvių pasirodymus. Garsenybė viename iš vaizdo įrašų, patalpintų socialiniuose tinkluose, sureagavo ir į „Sentimentų“ vaizdo klipą. 

REKLAMA

Jau nuo pirmųjų vaizdo įrašo sekundžių Conchita neslėpė beribio susižavėjimo Monika ir jos daina. 

„O Dieve, man tai taip patinka! Man patinka nuotaika, man patinka daina! Monika, bella Monika. Gražuolė, ji nuostabi. Man patinka suknelė, man patinka šukuosena! 

„Viskas buvo tiesiog nuostabu. Lietuva, šukuosena, suknelė, daina, vaizdo klipas“, – jai antrino ir bičiulis. 

Po Conchitos vaizdo įrašu netruko atsirasti ir pačios Monikos Liu komentaras. Moteris rašė, kad myli Conchitą ir dėkojo už komplimentus. 

Monikos Liu įvaizdis „Eurovizijoje“ pakerėjo Europą – garsus mados žurnalas „Vanity Fair“, įvertinęs pirmojo pusfinalio dalyvius, Lietuvos atstovę pavadino rafinuočiausia vakaro dalyve. 

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta suknelės kūrėja, prekės ženklo „MÁS“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sako, jog tai – įrodymas, kad tokia maža šalis kaip Lietuva gali atkreipti pasaulio dėmesį.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš labai patenkinta esu, mes esame labai maža šalis ir sugebėjome atkreipti dėmesį. Jau visi žinome, kad italai yra viena talentingiausių šioje srityje, viena madingiausių pasaulio tautų.  

Tai tik įrodymas, kad mes savo šalyje turime nuostabių žmonių, kurie sugeba susivienyti ir vieni kitus palaikyti. Mes, moterys, esame jėga, nes sugebėjome atkreipti tokių didelių žmonių dėmesį. 

Labai esu dėkinga Monikai, kad ji pasirinko mus, labai ja didžiuojuosi ir manau, kad ji – apskritai viena geriausių mūsų atstovių „Eurovizijoje“, – sako dizainerė.  

Dizainerė išduoda, jog dirbti su Monika Liu – nepaprastai lengva: „Kiekvienas kūrybos procesas kažkiek užtrunka, visada yra tam tikra kūrybinio proceso seka. Užtruko normalų proceso laiką, ne ilgiau. 

Gavosi labai gera kombinacija, nes Monika Liu yra ir talentinga, ir labai graži moteris. Jos šarmas labai praturtino suknelę. Mums labai pasisekė su ja, tokią moterį aprengti pakankamai paprasta. 

REKLAMA
REKLAMA

Viskas sukrito tiesiog į vieną vietą ir gavosi puikus rezultatas“, – džiaugiasi pašnekovė. 

M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sako, jog yra reguliari „Eurovizijos“ žiūrovė – visgi, šiais metais šį konkursą moteris stebi itin atidžiai ir atkreipia dėmesį ne tik į Moniką, bet ir kitus konkurso dalyvius.

Paklausta, ką mano apie kitų „Eurovizijos“ dalyvių stiių, moteris patikina, nesėdinti prie televizoriaus su užrašų knygute pastaboms.  

„Nesu linkusi vertinti kitų dalyvių, man smagu matyti išskirtinumus. Man labai patinka Ukrainos atstovų apranga, ji yra išskirtinė. Visada yra labai nemažai to „eurovizinio“ blizgesio“, – sako dizainerė. 

Monika su savo bendravarde – ne tik partnerės, bet ir draugės. Moterys pažįstamos jau ne vienerius metus.

„Mes su Monika bendraujame ir po darbų – ji yra labai šiltas ir smagus žmogus. Tikrai ne vien darbiniais klausimais bendraujame. 

Esame pažįstamos jau tikrai seniai, jau kokius šešerius metus. Bendraujame dažnai ir daug“, – sako pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA

Na, o palinkėti jau šeštadienį į „Eurovizijos“ sceną lipsiančiai Monikai Liu dizainerė norėtų kelių dalykų: „Palinkėsiu ramybės, susitelkimo, geros nuotaikos. Ji turi visus duomenis būti toje scenoje. Svarbiausia kuo mažiau nerimauti“.

Į „Eurovizijos“ finalą iš pirmojo pusfinalio keliauja: Šveicarija, Armėnija, Islandija, Lietuva, Portugalija, Norvegija, Graikija, Ukraina, Moldova ir Nyderlandai.

O štai iš antrojo pusfinalio dalyvių finale pasirodys: Belgija, Čekija, Azerbaidžanas, Lenkija, Suomija, Estija, Australija, Švedija, Rumunija, Serbija.

Pusfinaliuose nedalyvauja ir iškart į finalą patenka šios šalys: Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Didžioji Britanija ir praėjusių metų nugalėtoja Italija.

Paaiškėjo, jog Monika Liu konkurso finale pasirodys 14 numeriu. Prieš ją į sceną žengs Vokietijos atstovai, o po jos – Azerbaidžano. 

Jau šį šeštadienį Moniką Liu išvysime „Eurovizijos“ finale. Tiesa, šis Monikos pasiekimas – istorinis: pirmąjį kartą konkurso istorijoje Lietuvai pavyko perlipti pusfinalio barjerą su lietuvių kalba atliekama daina. 

REKLAMA
REKLAMA

Lietuva „Eurovizijoje“ debiutavo dar 1994 metais, kai Ovidijus Vyšniauskas konkurse atliko „Lopšinę mylimai“. Tiesa, tais metais „Eurovizijoje“ dar nebuvo dviejų pusfinalių – tik finalas. 

Po 5 metų pertraukos – 1999 metais Aistė Smilgevičiūtė finale atliko dainą „Strazdas“ – tiesa, jai taip pat nereikėjo perlipti pusfinalio barjero, visos šalys iškart susitiko finale. 

Per visą savo dalyvavimo konkurse istoriją, Lietuva į finalą pateko 14 iš 21 karto. Antradienio naktį vykusiame „Eurovizijos“ pusfinalyje Turine Monikai Liu pavyko pasiekti tai, ko nepadarė kiti Lietuvos atstovai – patekti į finalą iš pusfinalio su lietuviška daina: „Sentimentai“ pavergė Europos melomanus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų