Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
93
 „Más 924“ dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kviestinei publikai surengė netradicinę mados šventę

Más 924“ dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kviestinei publikai surengė netradicinę mados šventę

93

Más 924“ dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kviestinei publikai surengė netradicinę mados šventę

REKLAMA

Akimirkos, kada į savo mados namus „Más 924“ galės pakviesti daugelį ištikimiausių kūrybos gerbėjų, dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė laukė metus. Dar pernai gruodį ketinusi surengti oficialų mados namų atidarymą, Monika tai padarė dabar, pristačiusi ir naujausias vakarines, kokteilines bei vestuvines sukneles.

Šį ilgai lauktą vakarą pavadinę išskirtiniu – nesuklysime. Užupyje duris atvėrę mados namai įsimintino vakarėlio tikėjosi prieš pat ankstesnes Kalėdas, tačiau pandemija, kaip ir daugeliui mūsų, sujaukė visus planus. Nepaisant to, Monika džiaugiasi, kad jos šeima, artimiausi bičiuliai ir dalis klientų naujojoje erdvėje galėjo susiburti šį savaitgalį, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Dizainerė pasakoja, kad ieškodama patalpų mados namams-parduotuvei, žinojo, jog įsikels į tokias, kuriose bus galima surengti ir kolekcijų pristatymus. Modernios erdvės čia suplanuotos taip, kad iš siuvyklos nesunkiai patektum tiesiai į užkulisius, o modeliai nevaržomai ratu galėtų demonstruoti kuriamus apdarus.

Šalies pramogų ir verslo atstovų itin mylima dizainerė jų palaikymo sulaukė ir šįsyk, su džiaugsmu atvykę į jaukią mados šventę, kuri stebino kitokiu konceptu. Sėdimų vietų čia nebuvo, o svečius ir kolekciją fotografė įamžino juostinių fotoaparatu.

Pirmiausia didžiuliame LED ekrane pasirodė naujosios kolekcijos vaizdo klipas, tuomet užtemo šviesos ir tik tada skambant didžėjaus grojamai muzikai pasirodė „Más 924“ kūriniais vilkintys modeliai. Kadangi kviestinių svečių skaičius – ribotas, Monika sumanė netrukus po šventės socialiniuose tinkluose pasidalinti naujausios kolekcijos videoklipu, kad naujienas išvystų kuo daugiau mados mylėtojų.

REKLAMA
REKLAMA

„Mano kūrybos braižas daugeliui atpažįstamas. Asimetrija, plunksnos, išraiškingos detalės, skulptūriškos formos ir tam tikri audiniai išduoda, kad tai – „Más 924“ drabužiai. Nuo savęs neatitolau ir šįsyk. Nesu grynos klasikos gerbėja, todėl ir klientės nebijo eksperimentuoti, ryškių spalvų, nors juodą irgi labai mėgstu. Šįsyk spalvinę gamą paįvairinau salotine, – pasakoja septintus metus savo drabužių ir aksesuarų prekių ženklą kurianti M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė. – Pastebėjau, kad ruošdamosis į šventę moterys neapsiriboja vien tik vakarinėmis suknelėmis ir mielai puošiasi švarko ir kelnių derinių, kelnių ir šilkinės palaidinės eilute, todėl naujojoje kolekcijoje bus ir kitokio stiliaus vakarinių apdarų. Dar viena naujiena, prie kurios kartu su komanda dirbome ilgai ir atsakingai – pirmoji juvelyrikos kolekcija. Minimalistiniai ir modernūs sidabriniai ir paauksuoti auskarai, žiedai ir kaklo papuošalai, inkrustuoti deimantais arba be jų. Puiki dovana sau ir artimiesiems.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų