Mokslinės fantastikos gerbėjams – juosta „Roboto vaikas“: kas būtų, jei nebeliktų žmonių?

Laikais, kai vis dažniau išgirstame apie robotus ir jų sugebėjimus, futuristinis trileris „Roboto vaikas“ užkariaus visų mokslinės fantastikos istorijų išsiilgusių žiūrovų širdis. Penktadienio vakarą TV3 savo žiūrovus prie ekranų kviečia išvysti neeilinį pasakojimą apie žmonių ir robotų ryšį.

3

Vis dėlto ne viskas šioje juostoje iš tiesų bus taip nekalta ir trapu, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio…

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mokslinės fantastikos gerbėjams – juosta „Roboto vaikas“: kas būtų, jei nebeliktų žmonių?

Filme pasakojama istorija apie po Žemę sudrebinusios katastrofos automatizuotame bunkeryje gimusią mergaitę ir ją auginantį robotą, kuris vadinamas Motina. Šis itin galingas robotas teturi vieną užduotį – atkurti sunaikintą žmoniją.

Mergaitė gimė itin saugiame, technologiškai pažengusiame bunkeryje, viename iš daugybės embrionų. Ir nors auga viena, tokių embrionų čia yra ir daugiau – būtent jie, tikimasi, ateityje visą žmoniją prikels dar vienam gyvenimui. Mergaitė čia auga ramiai, o Motina – jos viso gyvenimo centras. Vis dėlto kaip ir visi vaikai, ji kiekvieną dieną yra vedama smalsumo apie sunaikintą Žemę sužinoti kuo įmanoma daugiau. Motina, savo ruožtu, atskleidžia tik tiek, kiek leidžia jos programa, neskatindama vaiko sužinoti daugiau, nei jam reikėtų.

Vis dėlto istorija pakrypsta netikėta linkme, kai į saugųjį bunkerį visai netikėtai užklysta nepažįstamoji, kuri nejučiomis mergaitę apie Žemę paskatina domėtis vis labiau. Nepažįstamoji, kaip teigia Motina, atklydo iš ten, kur nebėra likusio nė vieno žmogaus. Galiausiai mergaitė ima sugerti kiekvieną nepažįstamosios mintį apie gyvenimą paviršiuje. Negana to, ji pradeda abejoti ir tuo, ką yra girdėjusi iš Motinos, ir tuo, kokie yra tikrieji jos tikslai… Galbūt roboto siekis ir paskirtis – kur kas grėsmingesni, nei galėjo pasirodyti iš pradžių?

Ar įtarimai pasitvirtins? Pamatykite jau šį penktadienį, futuristinio trilerio „Roboto vaikas“ metu, 21.20 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų