Keičiasi TV3 komunikacijos vadovė

Pavasarį „All Media Lithuania“ pasitinka su pokyčiais įmonės viduje – keičiasi TV3 komunikacijos vadovė.

Pastaruosius kelis metus sėkmingai šias pareigas ėjusi Asta Brazaitienė nuo balandžio 1 d. palieka žiniasklaidos grupę. Jos vietą užima Justė Razbadauskytė. 

J. Razbadauskytė yra baigusi komunikacijos mokslus. Anksčiau ji dirbo žurnaliste naujienų portale tv3.lt, o praėjusiais metais radijuje „Power Hit Radio“ sekmadieniais vedė tinklalaidę „Sako, dabar tai madinga“. 

„Nuo tada, kai 2018 metais atėjau dirbti į TV3, niekuomet nesvajojau keisti įmonės – svajojau tik apie galimybę kilti karjeros laiptais. Esu dėkinga visiems, kurie įmonėje prisidėjo prie mano augimo ir leido išbandyti savo jėgas skirtingose srityse – tiek portale, tiek vedant tiesiogines transliacijas internetu, tiek ir radijuje.

Dabartinį etapą matau kaip naują lapą tiek karjeroje, tiek gyvenime – džiaugiuosi, kad TV3 manimi patikėjo ir esu pasirengusi išmokti dar daugiau“, – sakė J. Razbadauskytė. 

Kaip sakė TV3 generalinė direktorė, tai – puikus vidinės karjeros galimybių TV3 pavyzdys.

„TV3 – didžiausia žiniasklaidos grupė, apimanti visas įmanomas platformas. Atsižvelgiame į kiekvieno žiūrovo individualius poreikius – per tiek laiko išmokome keistis kartu su besivystančios technologijomis ir vartotojų įpročiais.

Taip pat stengiamės elgtis ir įmonės viduje – mums rūpi kiekvienas darbuotojas, tad džiaugiamės galėdami prisidėti prie jų augimo. Justė – geras vidinės karjeros pavyzdys“, – sakė L. Blaževičiūtė.

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos ir televizijos grupė Baltijos šalyse. Lietuvoje jai priklauso nemokamo ir mokamo turinio media platformos. Nemokamas turinys: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai, naujienų ir pramogų portalas tv3.lt ir internetinė vaizdo turinio platforma TV3Play.

Mokamas vaizdo turinys: skaitmeninė palydovinė televizija „Home3“, plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“, populiariausių filmų kanalas „TV3 Film“ ir naujos kartos televizija „Go3“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų