Modelis draugauja su gerokai už save vyresniu milijonieriumi: viskas dėl pinigų?

Sakoma, kad meilei amžius – nesvarbus. Dažnai jaunos merginos įsimyli už save gerokai vyresnius vyrus, o vyrai – moteris. Taip nutiko ir modeliui Sarah Russi bei jos vaikinui Masonui Reese. Mergina teigia, kad įsimylėjo už save 27 metais vyresnį vyrą, tačiau pikti liežuviai kalba, kad viskas dėl pinigų.

7

Dažniausiai žmonės kartu būna iš didelės meilės, bet kartais nutinka ir taip, jog susituokia dėl naudos. Tačiau, kad ir kaip bebūtų – širdžiai neįsakysi. Jauna mergina Sarah Russi (26m.) atvėrė savo širdį milijonieriui Masonui Reese, kuriam dabar yra 54 metai. Vyras kraunasi pinigus iš aktorystės bei restorano verslo.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Modelis draugauja su gerokai už save vyresniu milijonieriumi: viskas dėl pinigų?

Modelis sako, jog tai visiškai netiesa, kad ji be proto myli jį. Užsienio žiniasklaidai mergina prisipažino, kad anksčiau meilės ieškojo svetainėje, kurioje gali susirasti „turtingą tėtušį“. Šis prisipažinimas papiktino modelio sekėjus, kurie rašė: „Akivaizdu, kad ji myli jo pinigus“, o kitas pridūrė, jog jos meile patikės tik tuomet, kai pora susituoks ir susilauks vaikų.

Gražuolė tikina, kad jai amžius nesvarbu, kad jie randa bendrų interesų. Porai labai patinka valgyti prabangiuose restoranuose, fotografuotis bei važinėtis motoroleriu. „Aš tikrai džiaugiuosi Masonu. Aš nebūnu su juo dėl pinigų“, – sako modelis. Piktų komentatorių kalbas paneigė ir pats Masonas, kuris papasakojo, kad ir jo mergina jį lepina, dovanoja mielas dovanėles.

Vėliau pora buvo atvira ir dėl lytinio gyvenimo. Jie atskleidė, kad du kartus per savaitę miega kartu, tačiau Masonas norėtų, kad tai jie darytų dažniau. Na, o ar gražuolė iš tiesų myli milijonierių, o ne dėl jo banko sąskaitos - laikas parodys. Visi nekantriai laukia žinių apie jų vestuves.


Rašyti komentarą...
D
Danguolytė
2019-06-21 23:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu !!!
Atsakyti
0

l
linas
2019-06-22 15:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
slykstus senas diedas,vajetau kaip jaunos gali gyvent su tokiais,gi pinigvai turi prarasti verte
Atsakyti
-1

A
2019-06-23 10:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na iš nuotraukyčių,tai tikra meilė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų