Moteris tikina: išsiaiškino, kokie 5 daiktai padės jums suvilioti bet kurį milijonierių

Vienos moterys svajoja apie įspūdingus karjeros pasiekimus, o kitos – apie turtingą vyrą. Tuo pasinaudojusi bei pati už turutolio ištekėjusi Anna Bey įkūrė specialų puslapį, kuriame merginos gali ieškoti pasiturinčios antrosios pusės.

46

Tiesa, kad turtuolis „užkibtų“, svarbios kelios taisyklės.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris tikina: išsiaiškino, kokie 5 daiktai padės jums suvilioti bet kurį milijonierių

Pati A. Bey siekdama ištekėti už milijonieriaus, anksčiau yra netgi pasidariusi plastinę nosies operaciją. „Savimi pasitikinčios ir elegantiškos moters įvaizdis yra kelias į turtuolio širdį, tačiau reikia išsiskirti iš minios, kad atkreiptumėte tinkamo vyro dėmesį“, – sako ji.

Anot Annos, yra net 5 patarimai, kaip suvilioti turtuolį.

Pirmiausia, pasak moters, svarbi raudona spalva. „Turtingi vyrai mėgsta moteris, kurios dėvi raudoną spalvą. Tokiu būdu jie ima galvoti apie aistrą, seksą ir geismą, nors iš pradžių to nė nenutuokia“, – sako ji.

„Raudona spalva puikiai tinka atkreipti dėmesį – tikrai būsite pamatyta“, – sako moteris.

Kitas jos patarimas – nebijoti kelnių. Nors moterys galvoja, kad dažniausiai į jas dėmesį atkreips, kai jos vilkės sijonus ar sukneles, kelnes, anot Annos, vilkėti taip pat galima. Tiesa, ne bet kokias.

Jos turi ne tik būti puikiai jums pritaikytos, bet taip pat turėti ir elegantiškus įsiūvus, pabrėžti jūsų apvalumus.

Na o jei norite atrodyti kiek aukštesnė, Anna siūlo rinktis per ilgas kelnes, o po jomis dėvėti aukštakulnius. „Tai padės jūsų kojoms atrodyti itin ilgoms“, – sako moteris.

Dar vienas Annos patarimas – idealiai jums tinkantys marškinėliai.

Deja, nors ir atrodo be galo patogu, Anna tikina, kad vyrai negali pakęsti beformių, apsmukusių drabužių. „Su tokiais jūs priminsite keksiuką arbą grybą“, – šaržuoti nevengia ji.

„Vyrams patinka matyti formas, o ypatingai tada, kai jos atrodo kaip smėlio laikrodis. Jei tokių formų neturite – nesijaudinkite, visą tai įmanoma susikurti drabužių pagalba“, – tikina ji.

Vis dėlto su iškirpte persistengti nederėtų. „Vyrams patinka matyti jūsų privalumus, tačiau neparodykite per daug, tik formas“, – sako A. Bey.

REKLAMA

Nereikėtų pamiršti ir laisvai krentančios suknelės – nė nesvarbu, kokio ilgio. Taip jūs ne tik parodysite savo moterišką energiją, bet ir pasirodysite itin žavi. „Tai pritrauks bet kokį vyrą, tačiau minėta energija suveiks tik tada, kai pati jausitės geriausiai“, – sako moteris.

Dar vienas seksualumo suteikiantis apdaras – pieštuko formos sijonas.

Iš pirmo žvilgsnio jis galėtų nepasirodyti toks jau seksualus, kadangi yra ganėtinai ilgas, tačiau viskas susideda į stilių bei pritaikymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų