Mirė „2 Barai“ dalyvis: projekto dalyvė negalėjo patikėti, kas nutiko

Trečiadienį mirė realybės šou „2 Barai“ dalyvis. Liūdną žinią pranešė taip pat šio projekto dalyvė.

Su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais ji pasidalijo ir prisiminimais apie velionį. Anot moters, jis buvo nepaprastai geras žmogus.

„Mes kartu dalyvavome „2 Barai“. Po projekto šiek tiek bendravome... Buvo fainas, geraširdis, geros dūšios žmogus. Tačiau labai jautrus. Viską labai giliai priimdavo“, – prisiminimais dalijosi ji.

Paskutinį kartą jie matėsi prieš 3 metus, tačiau jai labai skaudu dėl šios netekties ir jį prisimena tik geru žodžiu.

„Apie tai sužinojau vakar vakare. Bendra pažįstama parašė ir paklausė, kas nutiko. Kažkaip netikėjau, liūdna pasidarė. Labai gaila. Buvo jaunas ir geras žmogus. Gyvenimas labai trapus. Niekada negali žinoti, kas gali nutikti“, – nuogąstavo ji.

 

 


Rašyti komentarą...
K
KlikbaitaiVO
2021-01-08 00:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mielas arba miela "žurnaliste", kuriam/kuriai dar redaktoriai neduoda rašyti rimtų ir vertingų straipsnių, o leidžia tik sekti influencerių dienelės įspūdžius ir ieškoti internetuose klikbaitinių antraščių, susiprask ir pagalvok, kaip jautumeis Tu, jei netektum artymo žmogaus, kuris ir nesvarbu kad yra dalyvavęs realybės šou, atsirastų portaluose. Ar tau būtų malonu jei tau kas nors skambinėtų ir klausinėtų "na tai kaip ten viskas buvo ir kodėl"? Šitas jaunas žmogus nebuvo viešas asmuo, todėl dėl menkiausio paminėjimo Tu PRIVALAI atsiklausti jo mamos/tėčio/žmonos ar kokie bebūtų patys artymiausi jo žmonės, o ne pirmu taikymu skambinti Kauno nagučių dyvai ir klausinėti tokių skaudžių dalykų. Gal tu ir gauni bonusų už straipsnio atvėrimų kiekį ( nes jei ne, aš nebesuprantu kaip taip galima daryti iš vis) bet šio vaikino šeima gauna tik dar plius papildomų valandų vėrjimo iš didžiulio siervarto matydami paminėjimus žiniasklaidoje. Ir iš vis, gal tu paskaitas praleidai, kai aiškinta buvo apie žmogaus privatumą ir žurnalisto etiką šiokią tokią? Na žinoma, gal tu išvis net ne žurnalistė, o antraščių kepėjas/kepėjas.
Atsakyti
-107

:
:-(
2021-01-08 00:47:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas kas buvo.... Nera nieko bjauriau kai tokioj situacijoj kitiems terupi suzinoti kas buvo taip patenkinant savo smalsuma be jokios nuosirdzios uzuojautos. Ar prikels zmogu tokie klausimai? Ar palengves nuo to artimiesiems? Zinoma, kad ne. Nuosirdi uzuojauta zmonems, kurie nuosirdziai gedi! Zodziai nepades, bet kazkada siek tiek bus lengviau...
Atsakyti
-59

a
amen
2021-01-07 19:16:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
uzuojauta
Atsakyti
-38

SKAITYTI KOMENTARUS (982)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų