Minsko mados savaitėje spaudos dėmesio susilaukė ir lietuvė – papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė

„Tai buvo nerealu!“, - emocijų neslepia papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, kurios darbai, kartu su „Candy Lady“ naujausia drabužių kolekcija, buvo pristatyti Minske vykusioje mados savaitėje.

Talentinga lietuvė autorė neslepia, jog prie ypatingų emocijų antplūdžio bei to rezultato, kurį pavyko pasiekti, daug prisidėjo kaimyninės šalies įžymybė Olga Barabanschikova. Profesionali teniso žaidėja, patenkanti į geriausiųjų pasaulio penkiasdešimtuką, Baltarusijoje dalyvauja ir šou versle – veda radijo bei televizijos laidas, dainuoja, kuria drabužius. Būtent Olgos naujausia kolekcija, kurią papyldė „Elvyra Desing“ papuošalai, ir sulaukė neįtikėtino mados žurnalistų dėmesio.

„Spaudos konferencijos, geriausi Minsko naktiniai klubai, susitikimai su svarbiais pramogų pasaulio atstovais, įspūdingos vakarienės... Jau netrukus pačiame Minsko centre atidarome „Elvyra desing showroom“! Viskas labai greitai ir neįtikėtinai!“, - sakė E. Monginienė.

Jos teigimu, būtent O. Barabanschikova ir ne ką mažiau žinomos jos draugės baltarusės pageidauja, kad Lietuvos papuošalų kūrėjos darbai būtų pristatomi kaimyninėje šalyje.

REKLAMA

„Tai, kad ką kuriu, patinka ne tik mūsų šalies dailiosios lyties atstovėms, man yra labai svarbu. Gal kam nors ir atrodo kitaip, bet kiekvienu tokiu įvykių, koks buvo Minske, nuoširdžiai bei iš visos širdžies džiaugiuosi. Juk būtent tai mus ir verčia dar labiau stengtis, tobulėti, kurti. Būtent tai padeda gimti naujoms idėjoms ir sumanymams“, - tvirtino E. Monginienė.

Su O. Barabanschikova ji susipažino po to, kai gegužės mėnesį Latvijoje leidžiamame „L'officiel“ žurnale buvo publikuota bendra „Candy Lady“ ir „Elvyra desing“ darbų fotosesija.

Papuošalų kūrėja su Olga sakė išsyk radusi bendrą kalbą, tad pasiūlymą kartu dalyvauti Minsko mados savaitėje priėmė su džiaugsmu. Iki svarbaus renginio kaimyninėje šalyje E. Monginienė su Baltarusijos garsenybe buvo susitikusi Vilniuje bei aptarė, kaip atrodys bendras šou. Papuošalų kolekcija, kurioje yra naujų „Elvyra desing“ apgalvotų motyvų, kurta du mėnesius specialiai pristatymui Minske. E. Monginienės darbai į Lietuvą neparkeliavo – jie bus demonstruojami „Elvyra desing showroom“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų