Mindaugas Kuzminskas parodė savo šeimą: už gerus genus dėkingas mamai

 Antradienio vakarą vienas žymiausių Lietuvos krepšininkų, NBA „New York Knicks” komandoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas kartu su „Citadele“ banku pakvietė vilniečius sudalyvauti mėtymo į krepšinį turnyre, kurio metu surinktus taškus pavertė lėšomis Lietuvos parolimpiniam komitetui (LPOK).

29

Krepšinio gerbėjai savo taikliais metimais surinko 2 697 eurus, kuriuos „Citadele“ bankas suapvalino ir LPOK įteikė 5 000 Eur sumos čekį.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Labdaringame krepšinio turnyre jėgas išbandė ir Mindaugo Kuzminsko šeima

„Labdaringai veiklai vilniečius įkvėpęs M. Kuzminskas renginio metu pasidalino įspūdžiais iš Europos vyrų krepšinio čempionato, mokė taisyklingos metimo technikos bei dar kartą priminė, kad krepšinį gali žaisti visi.

„Čia susirinkę žmonės įrodo, kad krepšiniui nėra amžiaus ar fizinių apribojimų – kartu mėtant matėme tiek vaikus, tiek suaugusius, vežimėlių krepšinio atstovus ir visai kitokia veikla užsiimančius žinomus žmones. Nors lietuviai ir įprastai yra taiklūs bei atkaklūs žaidėjai, šįkart kilnus tikslas paskatino stengtis dar labiau. Visų užsidegimas rinkti taškus ir juos versti parama maloniai nudžiugino“, – įspūdžiais dalinasi M. Kuzminskas.

REKLAMA

Renginyje taip pat dalyvavo ir Mindaugo Kuzminsko šeimyna. Savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandė ir profesionalus krepšininkas, vyresnis Mindaugo brolis Saulius, mama Zita. 

Abu krepšinio pasaulyje laurus skinantys sūnūs mamai dėkingi ne tik už begalinį palaikymą, bet ir puikius genus. Nuotraukų galerijoje išvysite, iš kur šviesiaplaukiai paveldėjo savo išvaizdą, mat jų panašumas tikrai stulbinantis. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų