Milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili – apie antrąjį nėštumą, priaugtus kilogramus ir bemieges naktis: reikėjo tikrai „atsikamuoti“

Gruzijos milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili yra laiminga 2 vaikų motina. Dukrą Emą iš ankstesnių santykių auginančiai moteriai 2020-ųjų gruodį gimė dar viena atžala –  sūnus Leonas. 

20

Naujienų portalui tv3.lt S. Gelašvili prabilo apie motinystę, bemieges naktis ir nėštumo metu priaugtus kilogramus.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai vaikelio susilaukusi Gelašvili prabilo apie sunkų etapą: labiausiai padėjo tėvai

Paklausta, koks jausmas vėl tapti mama, ši nenaugžodžiavo: „Šiltas jausmas. Net nežinau, kaip jį apibūdinti. Naujų sunkumų tikrai nėra. Žinojau, ko turiu laukti. Dabar kažkaip viskas paprasčiau.“

Sofio taip pat džiaugėsi, jog visos bemiegės naktys – jau praeityje. „Dabar atrodo, kad iš naujo visko mokaisi. Kalbant apie bemieges naktis, tai pačioje pradžioje reikėjo tikrai atsikamuoti, bet dabar viskas yra labai gerai“, – šypteli ji.

Tiesa, nors su mažuoju dabar paprasta, tačiau su vyresniąja kartais kyla tam tikrų nesutarimų, kurie yra susiję su saldumynais.

„Mažasis dar valgo viską, ką duodu. Bet su vyresniąja būna visko. Ji nori saldainių, tačiau reikia atrasti tą balansą. Tikrai nesu iš griežtųjų mamų, kuri griežtai draudžia viską vaikui. Bandžiau gaminti sveikus desertus, tačiau Emos neapgausi. Sako man, kad pati ir valgyčiau“, – atviravo ji.

Įdomu ir tai, jog pasižiūrėjus į Sofio, nė nepasakytumei, jog moteris yra 2 vaikų mama. Ši neslėpė, jog pirmojo nėštumo metu buvo priaugusi net 21 kg., tačiau antro nėštumo metu vos 9 kg.

„Po pirmo nėštumo man sunkiai sekėsi numesti priaugtus kilogramus. Priaugau 21 kg., o po antro nėštumo buvo lengviau. Visą nėštumą laikiausi mitybos plano, tad priaugau tik 9 kg. Iš ligoninės grįžau jau beveik be tų kilogramų“, – šyptelėjo milijonieriaus dukra Sofio.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų