• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo rytojaus visą mėnesį švęsime intriguojančią futbolo šventę, kurią ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui kurs „Euro 2024“.

Nuo rytojaus visą mėnesį švęsime intriguojančią futbolo šventę, kurią ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui kurs „Euro 2024“.

REKLAMA

Futbolas žmones traukia dėl daugybės priežasčių, nes tai  – sportas, teatras, šokiai ir komedija viename. O kodėl futbolas nepakeičiamas yra jiems, šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ atskleis žinomi šalies vyrai – Marijus Mikutavičius ir Vytaras Radzevičius.

V. Radzevičių daugelis žinome kaip televizijos vedėją, kulinarą ir keliautoją, tačiau tokią pat aistrą jis jaučia ir futbolui.

O tiems, kurie nėra užkietėję futbolo sirgaliai, Vytaras turi patarimą – susikurti šventę. Juk tai – ne tik labai laukiamas, bet ir daugybę įvairiausių aistrų keliantis įvykis. Būna, kad žmonės dėl futbolo pykstasi, arba kaip tik – susidraugauja.

„Jūs pabandykite vieną kartą, įsijauskite. Jeigu turite galimybę, rungtynes pažiūrėkite ir kažkur gyvai. Žinau ne vieną žmogų, kuris, atsidūręs stadione pilname žmonių, patiria tas emocijas ir netgi šoka. Ir, net jeigu turite kažkokį neigiamą požiūrį į futbolą, tai tiesiog pamirškite, nes tai –  šventė kiekvienam“, – atviraus laidoje jis. 

REKLAMA
REKLAMA

O štai dainininkui M. Mikutavičiui futbolas prilygsta mūšio laukui.

„Futbolo kamuolys yra kaip koks patrankos sviedinys, tik galintis daryti kur kas daugiau triukų. Tame yra precizikos, technikos, kartais – švelnumo ir pajautimo. Matyt, ta amplitudė veiksmų, kurie yra įvairūs, mums sukuria iš amžių glūdimos siekiančius emocinius jausmus, kurie užkoduoti vyriškame DNR. Gal kai kurių moterų taip pat“, – įsitikinęs jis.

REKLAMA

Kad futbolo fanų gretose – ne vien tik vyrai, patikina ir V. Radzevičius.

Anot jo, pasaulio ir Europos čempionatai daugeliui yra didelė šventė, todėl šeimos rungtynes stebi kartu. 

„Tas pats yra ir apie mūsų žmonas. Jos irgi labai dažnai žiūri rungtynes, kuriose žaidžia, pavyzdžiui, Italija su Prancūzija. Bet jos vertina nebe futbolo aspektus, o dažniausiai futbolininkų šukuosenas, kaip jie atrodo, kokie gražūs ten vyrai, liekni“, – sakys laidoje jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu M. Mikutavičių labiausiai džiugina galimybė pamatyti geriausius planetos futbolininkus vienoje vietoje. O taip pat jis laidoje skubės paneigti stereotipus apie vyrus – žiūrėdami futbolą, alų geria ir šūkauja jie tik tuomet, kai yra su draugais!

Kitu atveju, rungtynės gali priminti net ir mėgstamą filmą.

„Spoksai kaip į degančią ugnį ar į kylantį rūką“, – atskleis jis.

Kokių ritualų, stebint futbolą, yra susikūręs V. Radzevičius? Kas labiausiai apie futbolą žavi žinomus vyrus? Kokias atvejais į žiūrėjimą įsitraukia jų antrosios pusės? Kaip išgarsėjo didžiausios futbolo sirgalės? Iš ko pagamintas futbolo kamuolys? Visa tai – jau šį vakarą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O kad futbolas iš tiesų kelia didžiausias aistras, jau netrukus įsitikins ir žiūrovai.

Visas EURO 2024 rungtynes Lietuvoje parodys TV3 žiniasklaidos grupė, o pirmosios rungtynės – jau rytoj. VOKIETIJA – ŠKOTIJA – nuo 21.50 val. per TV3!

Kituose laidos reportažuose – vis dažniau miškuose sutinkami grėsmingi gyvūnai ir visos rykštės, su kuriomis šiemet susiduria festivalių organizatoriai.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 21 val. per TV3!

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų