euro 2024

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „euro 2024“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „euro 2024“.

Sąrašas trumpėja, bet Lietuva – vis dar jame: kodėl mūsų futbolininkai nuo šiol su pavydu žiūrės ir į Sakartvelą?

Gal kada nors ir mums pavyks? Sąrašas Europos futbolo rinktinių, kurios taip galvoja po truputį trumpėja, tačiau jame vis dar puikuojasi Lietuvos vardas. Ir puikuosis dar mažiausiai bent ketverius metus, kadangi čia kalba eina apie sąrašą rinktinių, kurios dar niekada nėra įveikusios atrankos ir žaidusios Europos futbolo čempionato grupių etape.  2004-aisiais tą pavyko padaryti kaimynams latviams, nuo 2008 nuolat atranką įveikia ir lenkai.
2024-04-05

Bosnius per tris minutes apiplėšusi Ukraina išsaugojo viltis patekti į Europos čempionatą

Ketvirtadienį dvylika Europos komandų pradėjo kovą dėl trijų likusių bilietų į 2024 metų Europos futbolo čempionatą. Norėdamos iškovoti kelialapį į finalinį turnyrą, rinktinės turės įveikti du varžovus. Įspūdingai po į savo vartus 57-ą minutę įsimušto įvarčio atsitiesė Ukraina, 2:1 įveikusi Bosniją ir Hercegoviną.
2024-03-22

Ištraukti Europos futbolo čempionato burtai – laukia ispanų ir italų akistata

Šeštadienį Haburge (Vokietija) buvo ištraukti 2024 m. Europos futbolo čempionato grupių etapo burtai, kurie 24 rinktines suskirstė į 6 grupes. Intriguojanti kova bus B grupėje, kur žais dabartiniai Europos čempionatai italai bei ispanai. Grupėje taip pat žais Kroatija ir Albanija. Šeimininkai vokiečiai pateko į A grupę, kur susitiks su vengrais, škotais ir šveicarais. Europos futbolo čempionatas vyks 2024 m. birželio 14 – liepos 14 dienomis Vokietijoje.
2023-12-02

Euro 2024 atranka: Danija pateko į čempionatą, svarbią pergalę šventė italai

Atrankoje į 2024 metų Europos futbolo čempionatą sužaistos dar keturios rungtynės. C grupėje pirmąją poziciją užsitikrino Anglijos atstovai 2:0 nugalėję Maltos komandą. Pirmajame kėlinyje kamuolį į savo vartus pasiuntė Enrico Pope‘as, o po pertraukos persvarą padvigubino Harry Kane‘as. Kitose šios grupės rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Italija. Italai namuose 5:2 nugalėjo Šiaurės Makedonijos rinktinę. Po pirmojo kėlinio italai turėjo net trijų įvarčių pranašumą.
2023-11-17

Albanija antrą kartą šalies istorijoje pateko į Europos futbolo čempionatą

Aiškios lygiai pusė 2024 Europos čempionato dalyvių – paskutinioji prie jų prisijungė Albanija. Albanija vieną iš pirmų dviejų E grupės pozicijų užsitikrino po lygiųjų 1:1 prieš Moldovos komandą. Tai albanams pavyko pasiekti dar prieš paskutiniąsias savo rungtynes. Lemiamose rungtynėse albanus į priekį išvedė baudinį realizavęs Sokolas Cikalleshi. Prieš pat rungtynių pabaigą rezultatą išlygino Vladyslavas Baboglo. Šios šalies rinktinė į Europos čempionatą pateko vos antrą kartą.
2023-11-17

Edgaras Jankauskas aptarė karščiausią rinktinės klausimą: „Turėjome vyrišką pokalbį“

Lietuvos rinktinė jau rytoj baigs savo pasirodymą Europos čempionato atrankos turnyre išvykos rungtynėmis su Juodkalnija. Paskutinis mačas ketvirtadienį prasidės 21.45 val. Prieš paskutinį šių metų rinktinių langą, Lietuvos ir Juodkalnijos situacija lentelėje yra ganėtinai panaši. Lietuviai per septynis žaistus mačus sukaupė 6 taškus ir grupėje šiuo metu užima ketvirtą vietą, tuo tarpu Juodkalnijos ekipa G grupėje per šešerias rungtynes surinko 8 taškus ir yra laipteliu aukščiau, trečia.
2023-11-15

Vokietijos rinktinę į pergales ves 36-erių treneris: aišku, kiek uždirbs

Vokietijos rinktinę link trofėjaus 2024 m. Europos čempionate ves jaunas 36-erių strategas Juljanas Nagelsmannas. Šinia penktadienio popietę tapo oficiali. Su vokiečiu futbolo federacija pasirašė trumpalaikę sutartį ir po 2024 m. Europos čempionato spręs, ar abi pusės tęs bendradarbiavimą. Artėjančią vasarą Europos pirmenybės vyks būtent Vokietijoje, todėl ši šalis puoselėja dideles ambicijas.
2023-09-22

Pakliuvo po volu: Portugalija varžovus pavaišino devyniais įvarčiais be atsako

Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės rungtynėse 9:0 nepaliko šansų Liuksemburgo futbolininkams. Goncalo Inacio 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Portugalijos rinktinę į priekį 1:0. Goncalo Ramosas 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Pastarasis 33-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. G.Inacio per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tik...
2023-09-12

„Euro 2024“ atranka: fantastiškame keturių įvarčių trileryje – Lietuvos rinktinės lygiosios su Juodkalnija

Lietuvos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos G grupės rungtynėse sužaidė 2:2 su Juodkalnijos futbolininkais. Lietuva pelnė įvartį pirma, tačiau vėliau juodkalniečiai pelnė du iš eilės ir išsiveržė į priekį. Galiausiai lietuvius išgelbėjo Fiodoras Černychas, kuris pelnė įvertį 94-ąją rungtynių minutę,  Lietuviai atliko 3 smūgius į vartus, o varžovai – 6.  Edgaro Jankausko auklėtiniai kontroliavo kamuolį 56 proc. žaidimo laiko ir rungtynėse kėlė du kampinus.
66 2023-09-07

„Euro 2024“ atranka: Portugalija iškovojo pergalę, Belgija ir Austrija prarado taškus

Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės rungtynėse 3:0 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus. Cristiano Ronaldo 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Tikslaus perdavimo sulaukęs Edinas Džeko 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Joao Felixas 37-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė svečių vartų sargas.