TVARKARAŠTIS - EUROPOS FUTBOLO ČEMPIONATAS UEFA EURO 2024

    penktadienis
    Birželio 14 d.
    1 varžybos
    šeštadienis
    Birželio 15 d.
    3 varžybos
    sekmadienis
    Birželio 16 d.
    3 varžybos
    pirmadienis
    Birželio 17 d.
    3 varžybos
    antradienis
    Birželio 18 d.
    2 varžybos
    trečiadienis
    Birželio 19 d.
    3 varžybos
    ketvirtadienis
    Birželio 20 d.
    3 varžybos
    penktadienis
    Birželio 21 d.
    3 varžybos
    šeštadienis
    Birželio 22 d.
    3 varžybos
    sekmadienis
    Birželio 23 d.
    2 varžybos
    pirmadienis
    Birželio 24 d.
    2 varžybos
    antradienis
    Birželio 25 d.
    4 varžybos
    trečiadienis
    Birželio 26 d.
    4 varžybos
Vokietija
5:1 Žiūrėk
Škotija
Vengrija
1:3 Žiūrėk
Šveicarija
Ispanija
2024 m. Birželio 15 d., šeštadienis 18:40 Žiūrėk
Kroatija
Italija
2:1 Žiūrėk
Albanija
Lenkija
1:2 Žiūrėk
Nyderlandai
Slovėnija
1:1 Žiūrėk
Danija
Serbija
2024 m. Birželio 16 d., sekmadienis 21:40 Žiūrėk
Anglija
Rumunija
2024 m. Birželio 17 d., pirmadienis 15:40 Žiūrėk
Ukraina
Belgija
2024 m. Birželio 17 d., pirmadienis 18:40 Žiūrėk
Slovakija
Austrija
2024 m. Birželio 17 d., pirmadienis 21:40 Žiūrėk
Prancūzija
Turkija
3:1 Žiūrėk
Sakartvelas (Gruzija)
Portugalija
2:1 Žiūrėk
Čekija
Kroatija
2:2 Žiūrėk
Albanija
Vokietija
2024 m. Birželio 19 d., trečiadienis 18:40 Žiūrėk
Vengrija
Škotija
1:1 Žiūrėk
Šveicarija
Slovėnija
1:1 Žiūrėk
Serbija
Danija
1:1 Žiūrėk
Anglija
Ispanija
2024 m. Birželio 20 d., ketvirtadienis 21:40 Žiūrėk
Italija
Slovakija
1:2 Žiūrėk
Ukraina
Lenkija
1:3 Žiūrėk
Austrija
Nyderlandai
2024 m. Birželio 21 d., penktadienis 21:40 Žiūrėk
Prancūzija
Sakartvelas (Gruzija)
1:1 Žiūrėk
Čekija
Turkija
2024 m. Birželio 22 d., šeštadienis 18:40 Žiūrėk
Portugalija
Belgija
2024 m. Birželio 22 d., šeštadienis 21:40 Žiūrėk
Rumunija
Škotija
2024 m. Birželio 23 d., sekmadienis 21:40 Žiūrėk
Vengrija
Šveicarija
2024 m. Birželio 23 d., sekmadienis 21:40 Žiūrėk
Vokietija
Albanija
2024 m. Birželio 24 d., pirmadienis 21:40 Žiūrėk
Ispanija
Kroatija
2024 m. Birželio 24 d., pirmadienis 21:40 Žiūrėk
Italija
Prancūzija
2024 m. Birželio 25 d., antradienis 18:40 Žiūrėk
Lenkija
Nyderlandai
2024 m. Birželio 25 d., antradienis 18:40 Žiūrėk
Austrija
Danija
2024 m. Birželio 25 d., antradienis 21:40 Žiūrėk
Serbija
Anglija
2024 m. Birželio 25 d., antradienis 21:40 Žiūrėk
Slovėnija
Ukraina
2024 m. Birželio 26 d., trečiadienis 18:40 Žiūrėk
Belgija
Slovakija
2024 m. Birželio 26 d., trečiadienis 18:40 Žiūrėk
Rumunija
Sakartvelas (Gruzija)
2024 m. Birželio 26 d., trečiadienis 21:40 Žiūrėk
Portugalija
Čekija
2024 m. Birželio 26 d., trečiadienis 21:40 Žiūrėk
Turkija

06-14 22:00 Birželio 14 d. 22:00 Vokietija - Škotija Grupės varžybos Miunchenas
06-15 16:00 Birželio 15 d. 16:00 Vengrija - Šveicarija Grupės varžybos Kelnas
06-15 19:00 Birželio 15 d. 19:00 Ispanija - Kroatija Grupės varžybos Berlynas
06-15 22:00 Birželio 15 d. 22:00 Italija - Albanija Grupės varžybos Dortmundas
06-16 16:00 Birželio 16 d. 16:00 Lenkija - Nyderlandai Grupės varžybos Hamburgas
06-16 19:00 Birželio 16 d. 19:00 Slovėnija - Danija Grupės varžybos Štutgartas
06-16 22:00 Birželio 16 d. 22:00 Serbija - Anglija Grupės varžybos Gelzenkirchenas
06-17 16:00 Birželio 17 d. 16:00 Rumunija - Ukraina Grupės varžybos Miunchenas
06-17 19:00 Birželio 17 d. 19:00 Belgija - Slovakija Grupės varžybos Frankfurtas
06-17 22:00 Birželio 17 d. 22:00 Austrija - Prancūzija Grupės varžybos Diuseldorfas
06-18 19:00 Birželio 18 d. 19:00 Turkija - Sakartvelas Grupės varžybos Dortmundas
06-18 22:00 Birželio 18 d. 22:00 Portugalija - Čekija Grupės varžybos Leipcigas
06-19 16:00 Birželio 19 d. 16:00 Kroatija - Albanija Grupės varžybos Hamburgas
06-19 19:00 Birželio 19 d. 19:00 Vokietija - Vengrija Grupės varžybos Štutgartas
06-19 22:00 Birželio 19 d. 22:00 Škotija - Šveicarija Grupės varžybos Kelnas
06-20 16:00 Birželio 20 d. 16:00 Slovėnija - Serbija Grupės varžybos Miunchenas
06-20 19:00 Birželio 20 d. 19:00 Danija - Anglija Grupės varžybos Frankfurtas
06-20 22:00 Birželio 20 d. 22:00 Ispanija - Italija Grupės varžybos Gelzenkirchenas
06-21 16:00 Birželio 21 d. 16:00 Slovakija - Ukraina Grupės varžybos Diuseldorfas
06-21 19:00 Birželio 21 d. 19:00 Lenkija - Austrija Grupės varžybos Berlynas
06-21 22:00 Birželio 21 d. 22:00 Nyderlandai - Prancūzija Grupės varžybos Leipcigas
06-22 16:00 Birželio 22 d. 16:00 Sakartvelas - Čekija Grupės varžybos Hamburgas
06-22 19:00 Birželio 22 d. 19:00 Turkija - Portugalija Grupės varžybos Dortmundas
06-22 22:00 Birželio 22 d. 22:00 Belgija - Rumunija Grupės varžybos Kelnas
06-23 22:00 Birželio 23 d. 22:00 Šveicarija - Vokietija Grupės varžybos Frankfurtas
06-23 22:00 Birželio 23 d. 22:00 Škotija - Vengrija Grupės varžybos Štutgartas
06-24 22:00 Birželio 24 d. 22:00 Kroatija - Italija Grupės varžybos Leipcigas
06-24 22:00 Birželio 24 d. 22:00 Albanija - Ispanija Grupės varžybos Diuseldorfas
06-25 19:00 Birželio 25 d. 19:00 Nyderlandai - Austrija Grupės varžybos Berlynas
06-25 19:00 Birželio 25 d. 19:00 Prancūzija - Lenkija Grupės varžybos Dortmundas
06-25 22:00 Birželio 25 d. 22:00 Anglija - Slovėnija Grupės varžybos Kelnas
06-25 22:00 Birželio 25 d. 22:00 Danija - Serbija Grupės varžybos Miunchenas
06-26 19:00 Birželio 26 d. 19:00 Slovakija - Rumunija Grupės varžybos Frankfurtas
06-26 19:00 Birželio 26 d. 19:00 Ukraina - Belgija Grupės varžybos Štutgartas
06-26 22:00 Birželio 26 d. 22:00 Čekija - Turkija Grupės varžybos Hamburgas
06-26 22:00 Birželio 26 d. 22:00 Sakartvelas - Portugalija Grupės varžybos Gelzenkirchenas
Daugiau


Į viršų