REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Marijonas Mikutavičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Rudenį į televizoriaus ekranus sugrįš galingiausias visų laikų projektas „X Faktorius“. Apie muzikos sceną ir žvaigždės gyvenimą svajojantys privalo išbandyti jėgas populiariausiame muzikiniame šou. Tapti TV3 televizijos šou dalimi yra labai paprasta. Tereikia iki birželio 5 dienos užpildyti dalyvio anketą.

4

Rudenį į televizoriaus ekranus sugrįš galingiausias visų laikų projektas „X Faktorius“. Apie muzikos sceną ir žvaigždės gyvenimą svajojantys privalo išbandyti jėgas populiariausiame muzikiniame šou. Tapti TV3 televizijos šou dalimi yra labai paprasta. Tereikia iki birželio 5 dienos užpildyti dalyvio anketą.

REKLAMA

Septintajame sezone prie „X Faktoriaus“ teisėjų stalo susitiks Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius. Ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės spręs, kuris dalyvis yra vertas keliauti toliau. Kelis etapus įveikę dalyviai taps teisėjų komandos nariai. Scenos profesionalai dalinsis patirtimi su dalyviais, padės ruoštis tiesioginiams eteriams, leis laiką repeticijų salėje. „X Faktoriuje“ – profesionaliausia teisėjų komanda, todėl patirtis, kurią įgyja dalyvis, yra neįkainojama ir unikali.

M. Mikutavičius kviečia nepraleisti galimybės išbandyti savo jėgas projekte ir patirtį didžiausią gyvenimo nuotykį! „X Faktorius“ – tai ne tik televizija, ne tik šou. Tai – gyvenimo nuotykis, daug įvykių, patirčių, draugų, prisiminimų. „X Faktorius“ visomis prasmėmis yra geriausias, šauniausias, linksmiausias, gražiausias projektas. Jis yra žiūrimiausias šou Lietuvoje, mes niekada nebuvome antroje vietoje“, – pildyti anketą kviečia teisėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Būsimiems šou dalyviams M. Mikutavičius pataria daug negalvoti. Teisėjas siūlo lipti į sceną atsipalaidavus, be streso. Nes būtent jaudulys dažniausiai būna pats didžiausias priešas. „Šis projektas nėra egzaminas ar universitetas. Nuo to nepriklausys jūsų gyvenimas, nepriklausys, ar tapsite žymiais ekonomistais. „X Faktoriuje“ žmonės dainuoja. O kai dainuoji, neturi jaudintis“, – pataria scenos profesionalas.

REKLAMA

Norint sužavėti teisėjus ir patekti į kitą etapą, labai svarbu pasirinkti tinkamą dainą. M. Mikutavičius pataria pasirinkti tą, kurią gali sudainuoti. Rinktis kūrinį, kuris patinka, bet sunkiai sekasi jį padainuoti, yra labai blogas sprendimas: „Daug kas mums gali patikti, bet ne viską galime įveikti. Reikia pasirinkti tą dainą, kurią mintinai žinai. Sudainuotumei ją, jei sustos muzika. Padainuoti tą dainą nesutrukdys bloga ar gera nuotaika, užkimimas. Tiesiog gerai sudainuosi, nes žinai ją nuo A iki Z.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklausus, kokių dalyvių M. Mikutavičius labiausiai laukia projekte, teisėjas teigė, kad jį visada žavi laisvumas. Teisėjas nori scenoje matyti kuo daugiau atsipalaidavusių žmonių. „Kuo mažiau depresijos ir nepilnavertiškumo kompleksų. Kuo daugiau atvirų akių ir širdžių“, – kalba M. Mikutavičius.

„Jeigu jau tau kyla klausimas – pildyti dabar ar kitais metais – kodėl jis kyla? Pildyk dabar. Man atrodo, kad kartais mes savo gyvenimą iššvaistome kur kas didesniems niekams. Jeigu tik turi laiko, kodėl ne „X Faktorius“? Jau geriau eiti į „X Faktorių“, nei žiūrėti blogą serialą arba eiti į pasimatymą su tau nusibodusiu draugu“, – pildyti anketą skatina teisėjas.

„X Faktoriaus“ gerbėjai, norintys išvysti tai, ką televizijos žiūrovai pamatys tik rudenį, kviečiami atvykti į atrankų filmavimus. Jie vyks birželio 10-12 d., Šiaulių arenoje. Renginys yra nemokamas, o stebėti galima visus filmavimus. Tai proga ne tik iš arti pamatyti teisėjus, bet ir galimybė susipažinti su teisėjai, nusifotografuoti ir laimėti išmaniuosius telefonus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų