Mielos akimirkos: princas George ir princesė Charlotte aplankė savo naujagimį broliuką

Šiandien princas Williamas jo mylimoji Kembridžo hercogienė Kate Middleton išgyvena maloniausias akimirkas – jiems gimė trečiasis vaikelis.

8

Pasak užsienio portalų, praėjus šešioms valandoms po vaikelio gimimo, princas Williamas išvyko atsivežti kitų savo ir K. Middleton atžalų: princo George ir princesės Charlotte.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Geroge ir princesė Charlotte aplankė savo naujagimį broliuką

Nuo vaikučių veidų nedingo šypsenos, o mieloji princesė Charlotte netgi pamojavo visiems susirinkusiems.

Tiesa, nepaisant malonių naujienų, princas George net ir šiandien nepraleido mokyklos. Visa likusi šeima, o taip pat ir besididžiuojantys seneliai, turėtų sutikti savo anūką rytoj Kensingtono rūmuose.

Apie trečiojo vaikelio – berniuko – gimimą, Kensingtono rūmai pranešė žinute „Twitter“ tinkle: „Jos Karališkoji Didenybė Kembridžo hercogienė 11.01 val. sėkmingai pagimdė sūnų. Kūdikis sveria 3 827 g.“

Anksčiau šį rytą pasaulį apskriejo žinia, kad K. Middleton prasidėjo gimdymas. Tai patvirtino ir Kensingtono rūmai. Jie socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad „jos karališkoji didenybė Kembridžo hercogienė Catherine anksti ryte paguldyta į Šv. Marijos ligoninę Padingtone, Londone, jai prasidėjo gimdymas“. Pranešime taip pat buvo skelbiama, kad K. Middleton į ligoninę automobiliu nuvežė jos vyras princas Williamas.

Primename, kad pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą.

2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone. Spėliojama, kokiu vardu bus pavadintas sūnus. Kaip populiariausi berniukų vardai – Arthuras, Albertas, Frederickas, Jamesas ir Philipas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų