Pasaulis džiūgauja: K. Middleton pagimdė trečiąją atžalą

Princas Williamas su sutuoktine Kate Middleton šiuo metu išgyvena pačias gražiausias akimirkas: porai gimė berniukas.

Apie tai Kensingtono rūmai pranešė žinute „Twitter“ tinkle: „Jos Karališkoji Didenybė Kembridžo hercogienė 11.01 val. sėkmingai pagimdė sūnų. Kūdikis sveria 3 827 g.“

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulį pakerėję kadrai: netrukus gimdysianti K. Middleton - pribloškianti

Pirmadienio rytą pasaulį apskriejo žinia, kad K. Middleton prasidėjo gimdymas. Tai patvirtino ir Kensingtono rūmai. Jie socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad „jos karališkoji didenybė Kembridžo hercogienė Catherine anksti ryte paguldyta į Šv. Marijos ligoninę Padingtone, Londone, jai prasidėjo gimdymas“.

Pranešime taip pat buvo skelbiama, kad K. Middleton į ligoninę automobiliu nuvežė jos vyras princas Williamas

Primename, kad pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą.

2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone.

Spėliojama, kokiu vardu bus pavadintas sūnus. Kaip populiariausi berniukų vardai – Arthuras, Albertas, Frederickas, Jamesas ir Philipas.

Poros akimirkos – mūsų galerijoje

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulį pakerėję kadrai: netrukus gimdysianti K. Middleton glaudėsi prie vyro

Prezidentė pasveikino karalienę Elžbietą su proanūkio gimimu

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pasveikino Jungtinės Karalystės karalienę Elžbietą II su trečiojo proanūkio gimimu.

REKLAMA

D. Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu palinkėjo sveikatos bei greito stiprėjimo kunigaikštienei Katerinai ir naujagimiui, kuo didžiausios sėkmės ir laimės visai karališkajai šeimai.


Rašyti komentarą...
p
pitkinas
2018-04-23 19:17:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek nedaug pasauliui reikia !???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų