Middleton turi tik vieną prašymą: atskleidė, ko norėtų iš visos Harry šeimos

Lygiai prieš metus sklido daugybė gandų apie tai, kad princų Harry ir Williamo žmonos, hercogienės Meghan Markle ir Kate Middleton, niekaip neranda bendros kalbos, o vėliau atitolo ir patys broliai.

9

Tie, kas sieka karališkosios šeimos gyvenimą, puikiai žino, kad ypatingai šių dviejų porų taikos siekė karalienė, todėl daugiau apie jų kivirčus gandų nebuvo, vis dėlto K. Middleton turi vieną prašymą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Middleton turi tik vieną prašymą: atskleidė, ko norėtų iš visos Harry šeimos

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, kuriai informacijos suteikė artimas karališkosios šeimos šaltinis, K. Middleton tikisi, kad šiais, 2020-aisiais metais, jai pavyks daugiau laiko praleisti ne tik savo šeima – vyru princu Williamu ir 3 vaikais – bet ir su M. Markle bei princo Harry sūnumi Archie.

Teigiama, kad šios poros vaikai – 6 metų princas George’as, 4 metų princesė Charlotte ir 1 metų princas Louisas – tiesiog dievina 7 mėnesių amžiaus M. Markle ir princo Harry sūnų Archie.

Deja, vien per Kalėdas visi vaikai pabūti vienoje vietoje negalėjo – kol princas Williamas su šeima laikėsi tradicijų ir šventes sutiko Jungtinėje Karalystėje, kartu su karaliene, princo Harry šeima, kaip jau įprasta, šią taisyklę sulaužė, ir šįkart Kalėdas bei Naujuosius pasitio Kanadoje, kartu su M. Markle mama Doria.

Negana to, M. Markle ir princas Harry kartu su sūnumi ilsėjosi daugiau nei 14 mln. kainuojančioje prabangioje viloje, kurios savininkas yra multimilijonierius.

Tiesa, kai kurie šaltiniai prideda ir tai, kad abu broliai – Williamas ir Harry – ir taip nebėra tokie artimi. Teigiama, kad taip yra dėl to, jog abiejų brolių rolės karališkojoje šeimoje dabar itin skiriasi.

Pasirodo, kad princas Harry visą laiką jaučiasi taip, lyg gyventų Williamo šešėlyje. Anot užsienio žiniasklaidos, nuolat sekti vyresnio brolio pavyzdžiu Harry ilgainiui tapo nepakeliama – dėl to jis jaučia pasipiktinimą.

„Harry nepavydi tos atsakomybės, kuri ateina su tuo, kad ateityje Williamas taps karaliumi, tačiau pastarasis visuomet buvo „auksinis berniukas“, todėl Harry visuomet atrodo, kad turi iki jo stiebtis“, – sakė artimi šaltiniai.

REKLAMA

Būtent todėl Harry ir Williamo santykiai pastaruoju metu yra itin įtempti. Nė vienas iš jų nerodo didesnės iniciatyvos bendrauti. „Jiems abiems reikia pasistengti, kad galėtų atstatyti santykius“, – sakė šaltinis.

Tiesa, pats Harry neseniai teigė, kad nepaisant to, kad juos abu slegia karališki įsipareigojimai, iš tiesų jie yra be galo artimi. „Natūralu, kad esant šioje rolėje, dirbant šį darbą ir jaučiant stresą, tai – neišvengiama, tačiau mes esame broliais, visuomet būsime broliais. Šiuo metu tikrai esame skirtinguose keliuose, tačiau aš visuomet būsiu dėl jo taip, kaip jis, žinau, bus dėl manęs“, – savo broliui gražių žodžių negailėjo jis.

Primename, kad dar neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog daugiau pastangų, kad poros ir vėl suartėtų, rodo K. Middleton, o štai M. Markle ji net jaučia gailestį.

„Kaip man buvo pasakyta, Kate stengiasi visus suartinti ir padėti Meghan. Niekas iš jų nenori nuvilti karalienės, todėl Kate stengiasi visas bėdas užlopyti privačiai“, – sakė jis.

Anot P. Dampiero šaltinių, Kate netgi skambino pačiai Meghan, mat jai be galo jos gaila – hercogienė puikiai supranta, su kuo susiduria Harry žmona.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų