Gerbėjai – šoke: 20 kilogramų atsikračiusi Adele pastebėta su garsios manekenės „eks“

Prieš pusė metų apie skyrybas paskelbusi Adele šiuo metu tiesiog neatpažįstama. Moteris net ik nušvito naujomis spalvomis ir viešai pasakė, kad dabar visą dėmesį skirs sau, bet ir atsikratė daugiau nei 20 kilogramų svorio.

7

Vis dėlto tai – ne vienintelė pikantiška naujiena garsios dainininkės gyvenime.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerbėjai – šoke: 20 kilogramų atsikračiusi Adele pastebėta su garsios manekenės „eks“

Užsienio žiniasklaida rašo, jog 31 metų Adele ir kitas garsus atlikėjas – Harry Stylesas – pastebėti laiką leidžiantys kartu kelionėje! Abu jie pramogavo įspūdingoje Angilijos saloje.

Paparacai „pagavo“ porą vienas kitam mielai besišypsančius, o vėliau  buvo galima matyti, kaip karščio nebegalinti tverti Adele puola į vandenį su visais rūbais. Tuo tarpu Harry, kuris neseniai išleido savo albumą „Fine Line“ ir dabar ilsisi, leido laiką ant gulto, po skėčiu.

Tiesa, tai kas liečia Harry ir Adele santykius, nuomonės išsiskiria. Vieni tikina, kad pora susitikinėja, tuo tarpu kiti teigia, kad jie draugai jau ne vienerius metus. Anksčiau H. Styles buvo poruojamas su viena garsiausių šių dienų manekenių, Kendall Jenner.

Vėliau prie garsių atlikėjų prisijungė ir humoristas Jamesas Cordenas. Užsienio žiniasklaida svarsto, jog visi jie nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų, mat nė vienas nieko neviešino iš kelionės.

Įdomu tai, kad minėtoje saloje visai neseniai lankėsi ir kita garsi pora – atlikėjas Justinas Bieberis ir manekenė Hailey Baldwin. Vyras ir žmona čia sutiko tiek Kalėdas, tiek ir Naujuosius metus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė visas dietos ir sporto planas, kurio, norėdama atsikratyti papildomo svorio, laikėsi Adele.

Pasirodo, kad iš pradžių ji laikėsi specialios dietos, kurios metu stengiamasi 1-3 dienomis stengiamasi suvalgyti tik tiek maisto, kuris neviršytų 1000 kalorijų, o nuo 4 iki 7-os dienos jų skaičių galima padidinti iki 1500. Pirmųjų dienų metu reikia gerti kuo įmanoma daugiau žaliųjų sulčių, taip pat galima valgyti grikius.

REKLAMA

Tiesa, šios dietos besilaikantys žmonės kartais gali pasimėgauti ir juoduoju šokoladu bei gerti raudoną vyną.

Taip pat Adele ėmė lankyti ir pilateso treniruotes. Kaip teigia artimi atlikėjos šaltiniai, būtent šis sportas jai itin patinka, o taip pat ir tinka kūnui. 

Ir nors atrodo, kad Adele galėtų pasisamdyti bet kurį pasaulio asmeninį trenerį, ji neseniai pripažino slapta bežiūrinti Joe Wicks intensyvių treniruočių vaizdo įrašus. Pasirodo, kad moteris dievina sportą ir namuose.

Adele pripažino mėgstanti ir asmeninį trenerį Daltoną Wongą, kuris padeda garsenybėms kuo greičiau pasiekti visų norimų rezultatų. Ne kartą taip padėjęs jis yra ir artimai Adelės draugei, aktorei Jennifer Lawrence.

„Adele slapta dirba ir su asmeniniu treneriu. Jai nepatinka sportuoti prieš kitus, todėl ji laikosi režimo ir plano namuose, besinaudodama vaizdo įrašų pagalba. Progresas, kurio ji pasiekė per 6 mėnesius, akivaizdus“, – pridėjo šaltinis.

Negana to, dainininkė pradėjo sportuoti ir su svoriais, nors sporto salių pakęsti tiesiog negali.

Nedažnai išgirsime ir apie tai, kad siekdami numesti svorio, žmonės nustoja gerti arbatą. Vis dėlto Adele pasielgė būtent taip. Anksčiau moteris teigė išgerdavusi net apie 10 puodelių arbatos per dieną. Tačiau arbata, anot jos, skatino ir cukraus suvartojimą, o to ji dabar stengiasi vengti, nes anksčiau ji į kiekvieną puodelį įsidėdavo net po 2 šaukštelius cukraus. 

„Dabar, kai arbatos nebegeriu, jaučiuosi kur kas energingesnė“, – pridėjo ji.

Žinoma, šių įspūdingų atlikėjos pokyčių galėjo net ir nebūti, jei ne faktas, kad ji išties daug dėmesio skyrė ir savo vidinei būsenai. „Manau, kad nepaisant to, kaip atrodai, svarbiausia yra savimi džiaugtis. Ir jei norite kažką savyje pakeisti, darykite tai tik po to, kai imsite save mėgti“, – pridėjo ji.

Ir nors ji neslepia, kad savimi rūpinasi, Adele skuba priminti, kad visuomet yra kur kas didesnių problemų. „Žinoma, kad turiu bėdų su savo kūnu, tačiau neleidžiu tam paveikti ir valdyti mano gyvenimo“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų