Merūnas atskleidė, kuo dainavimas primena sportą

Vokalinis fitnesas – šis naujas žodžių derinys priklauso vienam geriausių Lietuvos tenorų Merūnui Vitulskiui. Pradėjęs „Pasaulio klasikos turą“ po Lietuvą ir besirengdamas baigiamiesiems koncertams gruodžio 26 dieną Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje, 29 d. – Kaune „Žalgirio“ arenoje ir paskutinį metų vakarą Vilniuje „Siemens“ arenoje, Merūnas savo atliekamą programą palygina su aktyviu sportu.

36

„Visada sakiau ir sakysiu, kad tenoro darbas – tarsi sportininko, tik raumenys dirba ne tie“, – juokiasi puikų humoro jausmą turintis dainininkas.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merūnas atskleidė tiesą apie garsų vyrą: jis yra didelis provokatorius

Ir jis yra teisus – padainuoti tokią programą, kokią „Pasaulio klasikos hitams“ pats sau susidėliojo, gali tik itin išlavintą balsą turintys dainininkai, rašoma pranešime spaudai. „Vienas iš pačių nenulenkiamiausių kūrinių, kurie visą gyvenimą tenorus persekioja ir veda į viršūnę yra „Nessun Dorma“. Neveltui ten pradžioje sako: nemiegokit, nemiegokit. Ir tikrai ten nėra kada miegoti, nes pačioje pabaigoje ateina „si bemol“, – sako jis.

Ir paaiškina su muzika mažiau bendro turintiems, kas tai yra: „Tai viena iš darbingiausių, pačių sunkiausių natų. Dar aukštesnis yra do – čia jau Dievo dovaną turintiems skirtas garsas. O dar aukščiau yra re - jau virš galimybių ribos kai kam. Jis net jau pjauna ausį ir net nebegražu“.

Daugiau apie neįmanomas natas, laužymą per pusę ir ką padarytų žmona, jei po koncerto jis paliktų gerbėjų gėles - linksmame vaizdo klipe:

„Pasaulio klasikos hitai“ – ne tik vokališkai pati sudėtingiausia, pasaulinio lygio, programa, bet ir kupina netikėtų posūkių. Didžiuosiuose miestuose drauge su Merūnu scenoje išvysime ir Luką Pačkauską. Jie atliks legendinę dainą „Laikas“, kurios naują versiją abu dainininkai įrašė prieš kelis mėnesius ir dedikavo Anapilin išėjusiam geriausiam visų laikų Lietuvos tenorui Virgilijui Noreikai.

Taip scenoje išvysime ir jaunąjį talentą Dainotą Varną, kuris buvo Merūno mokiniu TV projekte „Lietuvos balsas“. „Merūnas ne tik nepaprasto talento, bet ir nuostabios sielos žmogus. Man didžiulė garbė būti su juo vienoje scenoje. Už tai, ką turiu šiandien, nemaža dalim esu dėkingas jam“, - sakė D. Varnas.

Kadangi dalis programos kūrinių – duetai, tai be moters čia irgi neapseita. „Aš visada ieškau jaunų talentų. Ir dabar džiaugiuosi, atradęs Londone, Karališkoje muzikos akademijoje studijuojančią lietuvaitę, sopraną Liną Dambrauskaitę, kurią pakviečiau prisijungti prie „Pasaulio klasikos hitų“ koncertų Vilniuje ir Kaune“, - sako Merūnas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų