Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyviams dabar svarbiausia – tobulėjimas ant ledo, o kad tą pasiektų, treniruotėms skiria visą savo laiką.

LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyviams dabar svarbiausia – tobulėjimas ant ledo, o kad tą pasiektų, treniruotėms skiria visą savo laiką.

REKLAMA
REKLAMA

Vienos iš labiausiai atsidavusių projekto dalyvių Erikos Vitulskienės vyras dainininkas Merūnas teigė, kad jų šeimoje dėl vykstančių intensyvių pasiruošimų ledo šou, niekas nepasikeitė. „Mes visada dienos metu būname atskirai, kiekvienas dirbame savo darbus. Nors laisvo laiko mažai, mums lieka vakarai“, – pasakojo Merūnas. Apie kartu praleistą laiką, Merūnas daug neužsiminė: „Ypatingų tradicijų neturime, filmus retai kada žiūrime, nes Erika to nemėgsta, o aš savo gastrolėse jau, tikriausiai, visus peržiūrėjau“, - juokėsi dainininkas. LNK projekto „Kelias į žvaigždes 2“ nugalėtojas pasakojo, jog turi bendrų pomėgių su Erika, tačiau pastaruoju metu tiesiog leidžia laiką kartu. „Nuo kovo 3 d. vėl išvažiuosiu darbo reikalais, todėl tiesiog mėgaujuosi su mylimąja praleistu laiku. Namie darbų neaptarinėjame, neseniai vykusį mano gimtadienį taip pat pažymėjome labai ramiai ir simboliškai“.

REKLAMA
REKLAMA

Merūnas labai džiaugiasi Erikos dalyvavimu projekte. Vyras supranta, jog tai tikras gyvenimo iššūkis, todėl Erikai tiesiog būtina atiduoti visą save. „Tai labai reta ir puiki galimybė. Mes ilgai diskutavome apie šį projektą, todėl labai džiaugiuosi, jog ji sutiko dalyvauti. Erika labai mėgsta sportą, todėl neabejoju, kad jai tai bus nuostabus išbandymas“, – sakė M.Vitulskis.

Po premjerinio Erikos ir jos partnerio pasirodymo LNK „Šokiai ant ledo“ projekte, Merūnas įčiuožė į Vilniaus „Akropolio“ ledo areną su gėlių puošte ir pasveikino savo žmoną su pirmuoju pasirodymu. Dainininkas labai didžiuojasi savo gyvenimo drauge: „Jos pirmasis pasirodymas nustebino mus visus: artimuosius, draugus, dalyvius, o ypač mane. Tai buvo kažkas nuostabaus!“

LNK „Šokiai ant ledo“ dalyvių sugebėjimus galėsite išvysti jau kovo 2-ąją 19.30 val. per LNK!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų