Mergina kasdieną keliais 4.30 val. ir atlieka sau makiažą: vaikinui leido save natūralią pamatyti tik po 6 mėnesių draugystės

Būdama vos 10-ies Meghan Murdoch pradėjo taupyti pinigus nosies operacijai. Merginai nepatiko jos išvaizda, todėl nuo mažų dienų ji svajojo apie nosies patobulinimą. Negana to, ji visuomet keliasi 4.30 val. ir eina atlikti sau makiažą.

11

Merginos tėvai Jasonas ir Diane buvo tikri, kad jai nebuvo reikalinga operacija, rašė thesun.co.uk.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Murdoch

Kaip rašė užsienio žiniasklaida, mergina atsidėdavo gimtadienio pinigus ir nuo 10-ies taupė operacijai. Galiausiai, kuomet sulaukė 18-os, ji gulėsi ant operacinio stalo.

„Aš visada nekenčiau savo nosies. Aš norėjau tokios nuo 10 metų ir maniau, kad jis per didelė. Mano tėvai nenorėjo, kad tai atlikčiau, jie tikėjosi, kad tai etapas“, – sakė Meghan.

Bet tai dar ne viskas, ką daro Meghan. Nepaisant to, kad ji visam laikui pakeitė veidą, ji taip pat atsikelia 4.30 val. ir skuba darytis makiažą: „Tai man tikrai svarbu. Kartais noriu miego, bet visuomet pasidarau makiažą – man tai daryti patinka nuo 8 metų ir nuo 10 metų sukaupiau visus savo gimtadienio pinigus ir grynuosius pinigus iš darbo, kad galėčiau gauti nosies operaciją“.

„Niekaip nepamatysi manęs be makiažo. Net šiukšlininkai ir paštininkai nematė manęs be makiažo. Aš niekada neatidaryčiau durų, jeigu būčiau nepasidažiusi“, – pasakojo mergina.

Tiesa, mergina net 6 mėnesius savo vaikinui neleido jos pamatyti be makiažo.

Mergina laukdavo kol šis užmigs, kad galėtų nusivalyti makiažą, o rytais pabusdavo anksčiau už jį, jog vėl pasidažytų.

„Samas nemano, kad man reikia makiažo. Aš jam patinku, kad ir kaip atrodau ir sako, kad gerai atrodau su makiažu ir be. Laikui bėgant man buvo vis patogiau su juo ir leidau jam pamatyti, kaip atrodau be makiažo“, – džiaugėsi ji.


Rašyti komentarą...
S
Suvalkietis
2021-02-20 17:52:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne iš tų dviejų sesuciu nua Mariempoles? Kur su Jampolskiu viena kudakuaja, tokio panasumo, nebeskiriu, nors kas antrą dieną įdėti jų abrozdeliai
Atsakyti
-1

E
Edvardas
2021-02-20 19:45:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laxudra, 200%uzdirbineja gerai, Lietuvos teikdama paslaugas, su savo išvaizda gautų minimum 30000eu per mėnesį.
Atsakyti
-1

i
ingrida
2021-02-23 13:18:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas lūpas dar daugiau papūsk ir taip atrodo kaip karvės subinė
Fu lerva kažkoke.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų