Mergina išleido dešimtis tūkstančių, kad atrodytų kaip princesė

Nieko nuostabaus, kad mažos mergaitės svajoja tapti princesėmis, tačiau, kai to trokšto suaugęs žmogus – situacija tampa kur kas įdomesnė. Viena amerikietė šį savo tikslą įgyvendino už 14 tūkst. JAV dolerių (12 tūkst. eurų).

26

25-erių Sarah Ingle iš Kolorado valstijos išleido krūvas pinigų tam, kad būtų panaši į princesę. Mergina turi 9 skirtingų princesių įvaizdžius: Gražuolę, Pelenę, Snieguolę, undinėlę Arielę, Aurorą, ilgaplaukę Rapunzelę, Meridą bei Elsa su Anna iš „Sniego šalies“.

Sarah, kuri dirba pardavimų vadybininke, turi 17 skirtingų kostiumų ir 16 įvairiaspalvių perukų jos princesės transformacijoms. Įsikūnyti į vieną iš herojų merginai trunka apie 3 valandas, rašo dailymail.co.uk.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina išleido 12 000 eurų tam, kad atrodytų kaip princesė

„Užtrunka šiek tiek laiko, kol užsivilki tokius kostiumus. Kiekvienas jų turi skirtingą peruką, makiažą ir bendrą princesės įvaizdį. Turiu kontūruoti savo veidą, kai persikūniju į Aurorą iš „Miegančiosios gražuolės“, kadangi mano veidas yra kur kas apvalesnis, nei jos. Taip pat mano akys rudos spalvos, todėl turiu įsidėti spalvotus kontaktinius lęšius, jei noriu tapti Ariele ar Elsa“, - apie savo kasdienius ritualus pasakojo Sarah.

Mergina džiaugiasi, kad įkūnyti princeses jai pavyksta ne tik dėl prabangių suknelių, makiažo ar perukų, tačiau ir dėl jos įgimtos išvaizdos.

„Gimiau su labai didelėmis akimis. Žmonės man nuolat sako, jog atrodau, kaip animacinis herojus iš „Disney“ filmų“, - sako ji.

Tiesa, šis hobis merginai pasitarnauja ir kaip papildomas darbas. Sarah sugalvojo užsiimti vakarėlių linksmintojos amplua ir įkūrė „Princess Ever After“ verslą. Ji dalyvauja įvairiose šventėse ir džiugina žmones savo spalvingais personažais. Už tokią pramogą klientai jai sumoka apie 145 JAV dolerius (128 eurus).

Ateityje S. Ingle svajoja kažkada tapti tikrų tikriausia princese kino teatro ekrane.

„Tai be jokios abejonės būtų mano svajonių darbas. Norėčiau būti Ariele. Galbūt vieną dieną aš dalyvausiu kokioje nors atrankoje ir man pavyks“, - viliasi mergina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų