Mergaitė gimė didžiuliu apgamu kaktoje: žmonių gerumas pribloškė

Vienai britų porai gimė dukrelė su didžiuliu apgamu ant kaktos, tačiau nacionalinė sveikatos apsauga atsisakė kompensuoti jo pašalinimo operaciją.

Yorke gyvenantys Danielis Brookshaw (26 m.) ir jo gyvenimo draugė Celine Casey (24) dukrelės Viennos susilaukė šių metų balandžio 6-ąją. Mažylės atėjimą į šį pasaulį aptemdė viena aplinkybė – dėl didelės pigmento koncentracijos ant vaiko kaktos susidarė nemažas apgamas.

Tai – gana retas atvejis

Apgamas tėvams kelia nerimą dėl mergaitės ateities. Anot jų, įgimta savybė gali dukrą paversti patyčių objektu darželyje ir mokykloje bei paveikti jos psichinę sveikatą, nes vaikai tokių dalykų nesupranta.

Dėl to jie kreipėsi į medikus, tačiau Leedso St James universitetinėje ligoninėje tėvams atsakyta, jog NHS nekompensuoja kosmetinių operacijų, o apgamo šalinimas klasifikuojamas būtent taip.

Pasidomėjus, kiek kainuoja tokia operacija paaiškėjo, jog jai reikia mažiausiai 11 tūkst. svarų sterlingų, o jauna pora tiek pinigų neturi.

Tada Danielis ir Celine paprašė žmonių paramos specialioje interneto platformoje gofundme.com.

Reikiamą sumą jie netrukus turėjo, o rugsėjo 30-osios ryte paaukotų pinigų suma jau buvo viršijusi 25 000 £. Nurodoma, kad mergaitės gydymas vyks Londone esančioje Portland ligoninėje, apgamui pašalinti prireiks 3 operacijų.

Tėvai žada, kad visas paaukotų pinigų perviršis bus atiduotas labdaros organizacijoms, kurios rūpinasi vaikais.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-10-03 12:16:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai moteris išsigąsta nėštumo metu pamačius žvėri,šuni,ar šeip ką nors,tada vaikas gims su apgamu veide.Tai yra nepramanas,tai yra tiesa.Šitie atvejai yra seniai žinomi.Neštumo metu moteris turi saugoti savę,kad jos nenužiurėtu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų